Skocz do zawartości

Szerokość garażu dla jednego auta


TomaszKoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trzymanie auta w garażu to tylko upierdliwość. Niech stoi na dworze, nie jest z cukru. Ew. jakaś wiata załatwi sprawę. A sam garaż owszem na jakieś graty/moto itp.

Trzymanie auta w garażu to luksus zimą. Nie musisz rano wcześniej wyjść i skrobać szyb. Można oczywiście założyć pokrowiec, ale ściągać/ zakładać codziennie staje się z czasem upierdliwe.

 

TomaszKoo napisz jeszcze jakie auto posiadasz. Bo w garażu 3x5 parkowanie auta wielkości Forda Ka a wielkości BMW 7 robi różnicę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymanie auta w garażu to luksus zimą. Nie musisz rano wcześniej wyjść i skrobać szyb. Można oczywiście założyć pokrowiec, ale ściągać/ zakładać codziennie staje się z czasem upierdliwe.

 

TomaszKoo napisz jeszcze jakie auto posiadasz. Bo w garażu 3x5 parkowanie auta wielkości Forda Ka a wielkości BMW 7 robi różnicę :).

Zimą aut których używa się codziennie w garażu się nie trzyma bo im na dobre to nie wychodzi. Mądrzy ludzie północy zimują pod przewiewnymi wiatami i szyb skrobać nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimą aut których używa się codziennie w garażu się nie trzyma bo im na dobre to nie wychodzi. Mądrzy ludzie północy zimują pod przewiewnymi wiatami i szyb skrobać nie trzeba.

 

Też to słyszałem.

Strony internetowe i aplikacje www: www.seeyou.net.pl

Automatyzacja produkcji, kartoniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max co da się zrobić to 3,40. Pole do manewru to 3,2 - 3,4. Zmiana kół to jak patrze na mojego ojca i ja w sumie też, zawsze robilismy to na podjeździe przed garażem. Zeby coś zrobić w aucie to albo spód potrzebny albo dostęp do maski, po bokach to właściwie tylko tyle żeby dało sie przejść, ewentualnie jak ktorys bok potrzebny to zawsze można podjechac bardziej w lewo lub prawo. Raz mi się zdarzyło jak z 10lat temu wyciszalem drzwi pod audio :)

Filip, jaki Ty masz tam wymiar na szerokosc? Jak pamiętam to jeszcze kilka krzeseł i będziesz przez bagażnik wychodził:)

Mały mam wymiar :)

Jak wrócę, to Ci mogę zmierzyć dokładnie.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...