Skocz do zawartości

Honda cbr 124


Rekomendowane odpowiedzi

witam.otóz nie znam sie kompletnie na motocyklach.mam cbr 125 lecz nie chce mi odpalic co moze byc?juz jak zimniej sie robiło miałem problemy z popychu odpalale,Po drugi nie wiem czy nie był jakos rozlegulowany za 35zł nawet nie zrobiłem 80 kilometrów wiec duzo pali co moze byc?co trzeba poustawiac?jakie moga byc koszta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takim opisem to tylko mechanik będzie mógł coś powiedzieć po uprzednim przejrzeniu moto.

bo raczej na taką pojemnosc jest za duze spalanie ?wieksze pojemnosci tyle nie biorą paliwa .Od swiecy moze tak byc ?wykręcic przeczyscic czy moze gażnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś cbr 125 silnik nie do zajechania, tak więc podziwiam :D

A tak poważnie to dokładniejszy opis inaczej nic nie pomożemy.

ile ci palił?bo wg mnie to za duzo mi pali;/ miałes tez problemy z kierunkowskazami?jedna strona przestała mi migac;/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palił dosyć sporo jak się żyłowało do bardzo wysokich obrotów nawet do 6l (serio) ale to konkretnie do 12 tys obrotów taka jazda. A problem z kierunkowskazami miałem tylko taki, że bardzo szybko mi sie wypalały tam żarówki ale ja miałem mniejsze założone i to może w jakiś cudowny sposób tego wina. Co do seryjnych to nie mam pojęcia. Ale to nie samych kierunków wina tylko elektryki jak cała strona przestała działać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy normalnej jeździe bez trzymania w czerwonym polu non stop i w 1 osobe powinna ci palić koło 3-3.5/100 przy obecnej cenie paliwa to jakieś 15 zł za 100 km jak za 35 zł robisz 80km to jest mniej więcej 10/100 jakaś masakra :D może cieknie gdzieś paliwo ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie dałeś nam dużo informacji to my ci damy dużo opcji:
-klasyk czyli gaźnik/ iglice czyli proporcje paliwo/powietrze,
-sonda lambda,
-filtr powietrza może być do wymiany,
-dysze paliwowe
Chociaż ja bym stawiał na filtr bo cbr każdy pałuje do czerwonego pola to by nawet pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

-sonda lambda,

 

a cbr nie było do końca produkcji na gaźniku ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...