Skocz do zawartości

Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91


bonhart88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zajebiście się trzyma! bajka!

Sam ostatnio rozmyślam nad zakupem tenerki lub afryki, aby pośmigać tam gdzie triumphem nie dojade :)

Nie bałeś się kupna tylu letniego moto? czy po prostu są one nie do zajechania?

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz jeździć w terenie to super tenery nie polecam - zatankowana waży chyba 270 kg!!

Ja próbowałem pojeździć po lesie - zawieszenie ma duży skok i koło 21cali robi robotę, ale uprowadzić takiego grubasa po koleinach to już wyższa szkoła jazdy.

 

Wyjeździłem dopiero 2baki, nie mam pojęcia w jakim jest stanie ten pasztet.

Na tyle co się znam to kosz sprzęgłowy i rozrząd nie wydają jakiś podejrzanych odgłosów.

Mam podejrzenia że poprzedni właściciel grzebał coś w głowicy, przebieg też nie do oszacowania, można strzelać że +/- 100tys.

Dodatkowo w tenereach jak ktoś jeździł ostro w terenie do rama lubi puścić na spawach - u mnie narazie wygląda dobrze, chyba że czegoś nie zauważyłem.

Edytowane przez bonhart88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uchwyty od plastików w 25 letnim paździerzu są całe to nikt tym ostro nie jeżdził :D U mnie w trampku pół na pół orginały z dorabianymi :D

A jak z oliwą ? Żłopie ?

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeden plastik jest jebnięty, widać że był położony na prawą stronę, ale kupy się trzyma. Sam się już raz wyje*ałem przy ruszaniu i skręcaniu pod górkę, na szczęście rzemieślnicze gmole dały rade.

A ubytku oleju po 500 km raczej nie oszacuje, zwłaszcza że z suchą miską raz jest więcej raz mniej w zbiorniku..

2. Regulator już wymieniony na taki co się ma niby nie przegrzewać i nie palić, od TDM chyba, ale forum i tak piszą żeby na długie wycieczki wozić drugi w sakwie.

3. 7k + trochę gratów, można było więcej utragować...

Edytowane przez bonhart88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te xtz wcale nie są takie pancerne, leca głowice, panewki też się obracają.

Siedzenie obszyte, lepsze do turystyki niż orginał, ale można było zrobić to lepiej.

Szyba to jakiś markowy produkt naprawdę dobrze wyprofilowana, jadąc w deszczu szyba w kaski jest sucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te xtz wcale nie są takie pancerne, leca głowice, panewki też się obracają.

Siedzenie obszyte, lepsze do turystyki niż orginał, ale można było zrobić to lepiej.

Szyba to jakiś markowy produkt naprawdę dobrze wyprofilowana, jadąc w deszczu szyba w kaski jest sucha.

Głupoty piszesz, moja była xtz 750 nakulane miała 130 tysi, brak zużycia, oleju, stuków panewkowych, luzy zaw. w normie, silnik nie otwierany. Kluczowe jest dbanie ostan oleju co w tym modelu odstrasza i stąd kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupoty piszesz, moja była xtz 750 nakulane miała 130 tysi, brak zużycia, oleju, stuków panewkowych, luzy zaw. w normie, silnik nie otwierany. Kluczowe jest dbanie ostan oleju co w tym modelu odstrasza i stąd kłopoty.

Przecież nie napisałem że wszystkie XTZ po 100 tyś. km się rozlatują,

p.s. na jakim oleju jeździłeś? Długo ją miałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupoty piszesz, moja była xtz 750 nakulane miała 130 tysi, brak zużycia, oleju, stuków panewkowych, luzy zaw. w normie, silnik nie otwierany. Kluczowe jest dbanie ostan oleju co w tym modelu odstrasza i stąd kłopoty.

To mój stary trep kończy drugą setkę jeżeli nie trzecią :bigrazz:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...