Skocz do zawartości

Wypadek, odszkodowania


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Ostatnio miałem wypadek, ja jako poszkodowany. Typowy lewoskret, przeleciałem nad samochodem, do rowu, zabrała mnie karetka. To tak w skrócie. Bolały mnie tylko nogi i reka, co zostało prześwietlone. Po czym zostałem wysłany do domu :lolsign: Słuchając inf o tym, jak ludzie wracali do domu po wypadkach i odwożeni do kostnicy nieco sie boję i uważam, że lekarz okazał się idiotą, że mnie nie zatrzymał. Ponoć to norma w takich wypadkach. Szpital Proszowice :). Dla spokoju i dla zdrowia chciałbym się przebadać rezonansem czy tomograf. Nie wiem. Czy jak zrobię sobie to prywatnie to bede mógł domagac sie zwrotu kosztów od ubezpieczyciela? czy to jaki bedzie wynik badania ma znaczenie? Czy np lepiej isc po skierowanie i dopiero wtedy przyspieszyc na wlasna reke?
Kolejna sprawa policja. Jako, że zabrała mnie karetka to nie mam żadnych papierów. Chciałem dane sprawcy, ale zasłonili sie ustawa o ochronie danych osobowych i kazali placic 17 zł. Teraz mają dzwonic jak dokumenty beda gotowe. Czy to nie jest ich głupota, bo słyszałem ze w takich przypadkach stosowanie się do wspomnianej ustawy jest nieuzasadnione.
I czy ktos zna osoby, instytucje które moga mi pomóc w wywalczeniu adekwatnego odszkodowania i załatwianiu tego typu spraw?
Dziękuje i pozdrawiam
Edytowane przez przypadkowelitery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za co 17zł?

 

edit

już mam:

http://kpp-krakow.policja.gov.pl/pl/komunikaty/wydawanie-zaswiadczen-o-zdarzeniach-drogowych-w-kpp-w-krakowie

 

no co za złodziejski kraj!

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczyna się zabawa

 

Dzis dzwonilem do ubezpieczyciela. Powiedział, że jak chce zglosic u nich (co mnie ubezpieczaja) szkode, to moge tylko na motocykl, ale potem nie bede mogl zglaszac szkod na zdrowiu u nikogo. A jak cos to musze dzwonic do ubezpieczyciela sprawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo Oc

Mongor czy wypuszczenie do domu motocyklisty po wypadku, w którym przeleciał nad samochodem i wpadł do rowu i wykonanie tylko rtg piszczeli i reki jest norma w obecnej służbie zdrowia?

Edytowane przez przypadkowelitery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem. Ja się na tym nie znam. Jednak skoro na nic się nie skarżyłeś, nie domagałeś się dodaktowych badań, to wydaje mi się to normalne. Gdybyś na coś narzekał, to sprawa też nie skończyła by się mandatem, a została skierowana do sądu. Nie wiem jak było. To, Ty sam wiesz

Edytowane przez mongor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pracują po 18. Ale dziwi mnie sam fakt i to, że potem nie bede mółgł zgłaszać innych roszczen

 

 

Miałem na myśli dane ubezpieczyciela sprawcy.

 

A najlepiej to weź firmę która zrobi wszystko za Ciebie bo widzę że jesteś zagubiony jak dziecko we mgle.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem. Ja się na tym nie znam. Jednak skoro na nic się nie skarżyłeś, nie domagałeś się dodaktowych badań, to wydaje mi się to normalne. Gdybyś na coś narzekał, to sprawa też nie skończyła by się mandatem, a została skierowana do sądu. Nie wiem jak było. To, Ty sam wiesz

Jak się dowiedziałem od innego lekarza, ktory kiedys pracował na sorze to takie zachowanie było niedopuszczalne. Może uda mi się z nim spotkać to się popytam. Ale zbaczamy z tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a straciłeś przytomność?

jak miałem gonga w auto i urwał mi się film to na tomograf mnie wrzucili

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sam chcesz walczyć o odszkodowanie to idz na policję i poproś o notatkę policyjna tam masz wszystkie potrzebne dane następnie zglaszasz się do ubezpieczyciela sprawcy. Możesz sobie ułatwić i polepszyć wybierając jakąś firmę do odszkodowań za prowizje wszystko załatwią i większe pieniądze zdobędą

 

Chociaż chyba zamaly uszczerbek żeby bawić się z firmą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...