Skocz do zawartości

Dzieci na motocyklu


Major87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziecko nie siedzi na baku. Siedzi na siedzeniu przed kierowcą. Nie ogranicza widoku, ani ruchów. Wg. mnie nie ma przepisu określającego gdzie ma siedzieć pasażer, choć kiedyś taki był, a teraz nie

 

Sosek2

 

Sprawdz sobie do jakiej predkosci bedziesz sie w stanie utrzymac tzrymajac kierownice / zapierajac sie w siodle. Zrobisz hamowanie awaryjne i dziecko frunie lotem trzmiela.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ks ja uważam wożenie dziecka po drogach publicznych na baku lub na siedzeniu z przodu za głupotę .

 

Lysy

 

i dobrze uwazasz !

 

Dla dzieci miejsce jest na foteliku, no chyba, ze sa juz na tyle wyrosniete, ze go nie potzrbuja.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy takie foteliki mają jakieś pasy dla dzieci? Jeśli tak, to wg mnie straszna głupota, bo w razie szlifa dziecko sunie razem z maszyną...

Po tym co widziałem u swoich pociech na parkingu, w życiu bym ich nie zabrał z przodu na jakąkolwiek wycieczkę w ruchu ulicznym, ale na fotelik chyba też bym nie posadził - do tej pory testowałem uchwyty i top box z oparciem i to działa zajebiście.

Edytowane przez Major87

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy takie foteliki mają jakieś pasy dla dzieci? Jeśli tak, to wg mnie straszna głupota, bo w razie szlifa dziecko sunie razem z maszyną...

 

Pasy 5 punktowe które na trwało zespoli dziecko z ramą :banghead: .

fotelik-dla-dziecka-do-wiekszego-motocyk

Mam ten i jest oki.

Edytowane przez anakin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Major,

 

tym razem Lysy sie wykazal, naprawde pozytywnie. Dziecko nie jest przypiete do fotelika, tylko siedzi w nim . Przypiete jest tylko i wylacznie do motocykla - fotelik znaczy sie. Ja tam Ci z calegoi serrca ten fotelik polece. tylko nowy drogi jest !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Major,

 

tym razem Lysy sie wykazal, naprawde pozytywnie. Dziecko nie jest przypiete do fotelika, tylko siedzi w nim . Przypiete jest tylko i wylacznie do motocykla - fotelik znaczy sie. Ja tam Ci z calegoi serrca ten fotelik polece. tylko nowy drogi jest !

 

:crossy:

Odkupiłem dwa sezony temu za 350 pln

Jak będzie Oli większa to kanapa a ten dla Viki .

Jak na razie ma 9 mc i zaczniemy jak z OLI kiedyś

post-84387-0-52184100-1452621439.jpg

Edytowane przez anakin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jest niepotrzebny, bo mam kufer centralny z oparciem - dzieciaki bardzo lubią ;). Jest dość wysoki, więc oparcie mają zajebiste, a podnóżki w Bandicie są w lepszym miejscu niż ma małej Suzie, są wyżej więc dzieciaki spokojnie mają się o co oprzeć.

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cholera jasna, gdybym tylko widzial wczesniej, to dzisiaj bym zrobil, ale wygnalem juz dzieciaki do lozek. Ale 3 lata.... Nie odwazylbym sie. Moj syn mial 4 jak zaczal a i to bylo bardzo wczesnie. Kup mu jakis elektryczny motorek i niech ma swoj, a nie z starym bedzie jezdzil ;)

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...