Skocz do zawartości

Nie wytrzymałem :D


LORD VADER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1987r. , 97000km (na liczniku ), w Polsce jestem drugim , 300ml oleju /1000km i rzut beretem od domu :D Full oryginał , żadnej rzeźby w gównie , wałek zdawczy bez luzów, sprzęgła tak jakby nie było (cichutko) , prawie nowe opony . Już zapie**alałem 100km/h po krętej polnej dziurawej drodze :D Genialne kapcie na taki teren , po piachu prawie jak po stole .

No to by było tyle tytułem wstępu :P

 

050920153698.jpg

 

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faaajny trampek. Mnie cały czas wierci myśl o SM...jest wytrwała co obawiam się skończy w końcu zakupem, nie wiem kiedy ale ta myśl jest cierpliwa :)

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monti , nie ma co się zastanawiac , kości nie będą coraz mniej trzeszczeć , czas leci :P

Ja się zbierałem od wiosny i nie żałuję zakupu :D Zaperdalanie po asfalcie to juz nie dla mnie . Aczkolwiek piec trampka słabawy jest , następna będzie Apka ETV .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zimy dolewki , potem tłoki/cylki i głowice na stół . Jeszcze nie jest powiedziane że to tłok-cylinder , może byc np. walnięta odma bo ten dym nie wyglada jak typowy z luźnego układu tłok-cylinder, jest nieco za jasny i pojawia się z opóźnieniem ale nie na zejściu z obrotów - napewno jest to olej silnikowy bo wali frytami . Narazie poupalam i bacznie paczam na oliwę a po pierwszych 100km nie mogę stwierdzić ubytku . Zresztą to zużycie to deklaracja poprzednika , mi wyglądało na wiecej . Wyjdzie w praniu .

PS

Na stację dojechałem na jednym garnku bo mi w baku wyschło a nie sądziłem że od Jełowej do Kluczborka nima ani jednej zupodajni :D

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monti , nie ma co się zastanawiac , kości nie będą coraz mniej trzeszczeć , czas leci :P

Ja się zbierałem od wiosny i nie żałuję zakupu :D Zaperdalanie po asfalcie to juz nie dla mnie . Aczkolwiek piec trampka słabawy jest , następna będzie Apka ETV .

Taaa, tylko zabawek za dużo się zrobiło a pensja nie rośnie cholera. :)

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zimy dolewki , potem tłoki/cylki i głowice na stół . Jeszcze nie jest powiedziane że to tłok-cylinder , może byc np. walnięta odma bo ten dym nie wyglada jak typowy z luźnego układu tłok-cylinder, jest nieco za jasny i pojawia się z opóźnieniem ale nie na zejściu z obrotów - napewno jest to olej silnikowy bo wali frytami . Narazie poupalam i bacznie paczam na oliwę a po pierwszych 100km nie mogę stwierdzić ubytku . Zresztą to zużycie to deklaracja poprzednika , mi wyglądało na wiecej . Wyjdzie w praniu .

PS

Na stację dojechałem na jednym garnku bo mi w baku wyschło a nie sądziłem że od Jełowej do Kluczborka nima ani jednej zupodajni :D

hmm a może poprostu uszczelniacze zaworowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie,na taką zasłonę dymną jaka czasem wyleci to gumek musiało by nie być no i wyruchane prowadnice ale wtedy by tak nie szedł (jak prowadnice sa za luźne to o dobrym sprężaniu i mocy można zapomnieć).

Wiem że bateria do wymiany , dzis czekałem 25 minut az aku wystygnie(tzn.- lekko się nagrzewa od silnika i rośnie mu opór wewnętrzny ) bo na pych w polu to se można :D Ale należy mu się miejsce w skupie bo już na nie zasłużył - ma kapsle a obsługowe aku to wyszły "z mody" z 10 lat temu :P

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, tylko zabawek za dużo się zrobiło a pensja nie rośnie cholera. :)

No to trzeba posprzątac piaskownicę :laugh: Tak zrobił mój poprzednik z trampkiem .

 

Gratuluję ;).

 

Bardzo ładnie wygląda jak na swój wiek/przebieg. Oby żarło zdrowo! ;)

Podziękować :D Z bliska już nie jest tak różowo ale lepszej sztuki za średnią krajową(nawet trochę mniej) nie mogłem oczekiwać :P

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...