Skocz do zawartości

Regulator napięcia XJ 600 4BR 1995r


Rekomendowane odpowiedzi

chce sie upewnic że podłączony do tej pory regulator w XJ 600 , który długo nie podziałał, jest podłączony prawidłowo i nie padł przez złe podłączenie, nie ja to poprzednio robiłem więc nie mam pewności, a teraz chciałbym ją mieć poprostu,regulator nowy jest i nie chce go popsuć, na nim (regulatorze ) żadnych oznaczeń nie ma, są cztery piny po dwa w dwóch rzedach, to tej pory było tak że : górny lewy,dolny prawy i lewy to było podłączenie dla alternatora, górny prawy to było wyjście +, obudowa -masa,pytanie, czy to jest ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie masz gniazda w instalacji do którego wpinasz regulator? Przecież tego nie da się źle podłączyć. A jeśli stary nie miał żeberek to nic dziwnego że padł. Jeśli kupiłeś taki sam to go lepiej zwróć póki nie używany.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtyczke tą orginalną jakis majster usunął przy podłaczeniu poprzedniego regulatora z innego motocykla, taki zabieg na dojazd do domu,tamten regulator padł,pózniej własciciel kupił juz właściwy regulator i ponownie ktos podłaczył bez orginalnej wtyczki ,przewody sa zarobione złączkami F2,5, ten regulator też padł, teraz jest kupiony równiez własciwy regulator do tego motocykla i zanim go podłacze chce byc pewny że prawidłowo bede wpinał wtyczki,proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiecie ze statora mierzyłem, wzrasta wraz ze wzrostem obrotów do ok 40v, wszystkie trzy fazy są ok, tylko własnie to podłaczenie mnie intrygowało, według tego co podesłałeś to przewody na górnych pinach były zamienione yellow z red, oczywiście patrząc na regulator dokładnie tak jak na rysunku, dziekuje za ten schemat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...