Skocz do zawartości

Redbull megawatt kleszczow


Sylwuch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

ciekaw jestem wrażeń takich forumowych z ubiegło rocznej edycji.

 

zajebiście było i tyle w temacie :D

 

Ja jade kiblem ale na 90% tylko niedziela

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

:D

 

Mnie organizacja wku**wiła , rozumiem że to niby bezpieczeństwo ale po pierwsze zakaz wstępu z napojami , z żarciem , przeszukiwanie plecaków co ja do strefy 51 wchodziłem ? jaki sens miał np zakaz wnoszenia wody mineralnej w butelkach 1.5l ? jak na sylwester miejski w warszawie masakra, rok temu tego nie było......

 

Druga sprawa to barierki ustawione pincet metrów od skarpy , i zakaz łażenia gdzie się chce -rok temu łaziłeś sobie po dziurze szło się co bliżej fajnego miejsca i patrzyło w tym roku ja więcej widziałem na youtube niż osobiście- mnie sekcja sztucznych przeszkód mało interesowała , bardziej podjazdy i ogólnie ,, przeszkody ziemne'' :D no i tu podziwiałem głównie oddalające się kropki :( )

 

Pogoda to był dramat , na początku przeklinałem że wziąłem samochód ( kibel mi się zgruzował znowu ) bo musiałem kawał zasuwać z buta ( nawet płatny parking był w sumie kawałek od wejścia, a motocykle stawały za free praktycznie przy samym wejściu ) ale po tym co mnie spotkało w trakcie powrotu zmieniłem zdanie ( był moment że wycieraczki nie nadążały na 2 :D ) .....do tego wiało niesamowicie i w dziurze szalały burze piaskowe , momentami nie szło ustać( się zastanawiałem czy ja jeszcze taki wczorajszy jestem czy tak wieje :D ) , i co x czasu lekki deszczyk, rok temu mieli piękną słoneczną pogodę.......

 

mam wrażenie że : ludzie owszem dopisali , czasem człowiek miał problem czy podziwiać leginsy przed tobą czy trasę i zawodników ale mam wrażenie że pogoda i milicyjne zasady sprawiły że wiary było mniej niż rok temu -być może moje wrażenie tylko.........

 

Co do samej imprezy

Skill wzrósł jak pyta na widok fajnego cyca w stosunku do ubiegłorocznej edycji , fragment hard enduro z sztucznymi przeszkodami był trudny jak podryw ładnej dupy z pustą kieszenią ( rok temu był prostszy ) miejscami były masakryczne zjazdy ( strome jak równia po której ja się staczam na bezrobociu ) rok temu rozważałem start dla jaj i naklejki na błotniku , ale tej trasy w takiej formie bym nawet raz nie przejechał z moim skillem :D ( żeby być klasyfikowanym trzeba zrobić minimum 2 okrążenia w czasie 4h od startu )

 

nie wiem ilu ukończyło, pogoda i głód mnie wykończyly i zmyłem się jak podium się zapełniło ( co stało się po ok 2h ) patrząc na to co się działo na jednym stromym piaskowym podjeździe to mam wrażenie że część chyba tam została do końca imprezy :D

 

taddy nie jechał ( choroba ) wygrał ukejs ( gdzie on ćwiczył ? ) , walka o 2 miejsce na samym finale była dobra jak szwed mając taką kupę czasu przewagi jak po nieświeżym ogórku , zmarnował ją i finalnie był 3 :D

 

jak rok temu szukałem motocykli które jechały a nie powinno ich być -rok temu startowała w niedzielę cała masa jakiś klr , xt, xr , dr itp i to w wyścigu finałowym , teraz chyba kwalifikacje ich przetrzebiły , ja nic nie widziałem , była podobno jedna cr500 , xr 400 i tt600 więcej nie wiem :D

 

Ogólnie kto nie był niech żałuje ja żałuje że w sobote nie byłem , pogoda ładniejsza itp ........

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...