Skocz do zawartości

przyczepka lekka -ile płacicie OC i jak z przeglądem ?


Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie to 2 koła ale nie wiedziałem gdzie umieścić ......

Zastanawiam się nad jakimś małym niewiadówkopodobnym stworem o dmc 700kg , ale że używałbym to bardzo sporadycznie to się pytam - ile zostawiacie naszemu kochanemu państwu i miłościwie panującym magnatom ubezpieczeniowym za taką przyjemność i z jakimi zniżkami ?

 

W przeglądach już też znaleźli źródło łatania budżetu i są co x lat czy narazie bezterminowy ?

 

przydać mi się przyda tylko myślę czy jest sens zakładać sobie kolejną pętle na szyje w postaci oc za pojazd co jedzie 3 razy w roku i dlatego pytam o $

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przegląd bezterminowy, 60% zniżek w PZU, rocznie 45zł.

 

 

OC 32zł

 

ku**a to ja nie wiem gdzie mój kumpel to oc buli że płaci 140 zł , chyba w bristolu....ja mam 45% w PZU czyli z 70 zł rocznie by było pewnie ( nie wiem czy pzu bierze pod uwagę region Polski wyliczając oc , bo jak bierze to Wawa pewno droższa od zduńskiej woli ) , zarobię chyba :D

 

 

Nie wyjdzie taniej wypożyczalnia na 3 x w roku ?

 

nie no za 50 zł OC rocznie i przegląd bezterminowy to wolę mieć swoje niż bawić się z kaucjami , procedurami itp...........

 

dzięki wszystkim za pomoc , temat rozeznany jak będzie trochę luźnej gotówki to się coś łyknie...........

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda trochę gejowato ale jak wy robicie sobie wyścigi zaprzęgów na autostradach to faktycznie nie chciałbym jechać złoty czterdzieści czy złoty sześćdziesiąt z kanciatą plandeką albo motórami na wierzchu pasem do dwuteownika bo to musi być trauma :D a to jest obłe i pewno jest niebo lepiej, mnie się zbytnio nie podoba , zaokrąglone to lubie cycki i dupy nie pojazdy.......

 

mnie dzisiaj babka w PZU powiedziała że zależy od przyczepki jak pytałem ile dla mnie :D nie wiem co może zależeć , o rocznik jej chodzi ? przecież samoróbka ma chyba tylko typ przyczepka lekka SAM i nic więcej...........

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za moją w PZU płacę 43 zł na rok. Jest uniwersalna od motocykla po drewno do kominka. Ostatnio nawet kupiłem sobie skuter wodny i śmigam w wolnych chwilach nad morze poskakać po falach. To taka zwykła-jak to nazywają miejscowi- kołówka z plandeką lub bez, jak ją sobie zdejmę w miarę potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...