Skocz do zawartości

nauka jazdy na motocyklu kobiety


fh1216
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciwskret jaki wykonujesz odruchowo to jedna strona medalu a ten ktory wykonujeszt swiadomo, to druga strona medalu. Znajac fizylke latwiej sie jezdzi a co wazniejsze, gdy uzywasz jej swiadomie, zawsze mozesz latwiej wyjsc z opresji.

 

:crossy:

Udało mi się wejść bez logowania i przeczytałem.

Podpisuję się nogami i ręcami.

 

Pani dreamof powinna zmienić instruktora/szkołę. Natychmiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...na razie to musze utrzymac predkosc...i to jest moim obecnym celem.Z pozycja nie mam problemu-to juz wiesz.Mam sie odchylac

..tzn moto odchylac i nie skrecac..tylko widzisz ja nie kminie jak mam naciskac kiere od gory...dla mnie to abstrakcja jest...staram sie ale jak czegos nie kumam to jak mam to zrobic...

 

Udało mi się wejść bez logowania i przeczytałem.

Podpisuję się nogami i ręcami.

 

 

 

Pani dreamof powinna zmienić instruktora/szkołę. Natychmiast.

Z powodu przeciwskretu?;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...na razie to musze utrzymac predkosc...i to jest moim obecnym celem.Z pozycja nie mam problemu-to juz wiesz.Mam sie odchylac

..tzn moto odchylac i nie skrecac..tylko widzisz ja nie kminie jak mam naciskac kiere od gory...dla mnie to abstrakcja jest...staram sie ale jak czegos nie kumam to jak mam to zrobic...

 

 

Z powodu przeciwskretu?;p

jak "od góry"???

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem jak od góry.

Tłumaczę Ci kobieto już jakiś czas dlaczego on nie jest najlepszy, a Ty się dalej upierasz przy swoim. Nie da się zrobić slalomu z sztywną kierownicą. Przy prędkości 30km/h po prostu odpychaj na zmianę lewą i prawą rączkę kiery a zobaczysz jak moto się będzie gibać.

Ile godzin już męczysz ten slalom?

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Ty przeciwko mnie;p

 

Dreamof

 

Nie , ja nie przeciwko Tobie, ja co najwyzej ostrzegam, ze aby nie bylo za pozno :icon_mrgreen:

 

Kluczem do sukceu jest utrzymanie staelj predkosci. Najistotniejszym jest pierwszy impuls inicjacji skretu ( a konkretnie wytracenia motocykla z rownowagi ) reszta to juz bulka z maslem. Nacisk na podnozki, operacja biodrami ( no chaba, ze tanczyc nie umisz :icon_mrgreen: mowa o ruszaniu biodrami na boki a nie gora dol - to juz inne cwiczenie :icon_mrgreen: )

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...na razie to musze utrzymac predkosc...i to jest moim obecnym celem.Z pozycja nie mam problemu-to juz wiesz.Mam sie odchylac

..tzn moto odchylac i nie skrecac..tylko widzisz ja nie kminie jak mam naciskac kiere od gory...dla mnie to abstrakcja jest...staram sie ale jak czegos nie kumam to jak mam to zrobic...

 

 

Z powodu przeciwskretu?;p

Przecież on Ci zabrania uczyć się i rozumieć motocykla.

 

Filip, chodziło pewnie o naciskanie na kierownicę prostopadle do ziemi. Wielu osobom się wydaje, że tak się motocyklem skręca.

 

Dreamof, wykonujesz tylko zadania egzaminacyjne na placu, czy są jakieś inne ćwiczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytal bym sie czego uczy i w jaki sposob, tyle, ze przez neta do tego nie ojdziemy. Mi tam z tym naciskiem na kierownice swita, ale musialbym zobaczyc na filmie aby miec pewnosc.

 

Panowie, w pewnych sytuacjach / manewrach nacisk na kierownice jest jak najbardziej porzadany - ale napewno nie przy omijaniu przeszkody a juz napewno nie przy slalomie szybkim

 

Dreamof, a co mowil Ci o poruszani biodrami czy naciskiem na podnozki ?

 

Mowil cos wogole, czy nabral wody w Usta ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótka porada dla chcących się nauczyć jeździć motocyklem (nie tylko dziewczyn) - szukać dobrych instruktorów i nie uczyć się jeździć na podstawie postów z forum ;)

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justyna, napisz może jak on Ci kazał robić ten szybki slalom...

 

 

 

O przepraszam, nie wiedziałem ze Panstwo na Ty przeszli .... Pardon :biggrin:

Pani pozwoli ze sie przedstawie .. Mamon .. Inzynier Mamon a to moja zona .. Mamoniowa :)

 

Nie z UK, ale można jechać i ją porwać :D. I później się podzielić tzn tydzień u mnie, tydzień u Ciebie :D

 

Trzy u mnie tydzien u Ciebie :biggrin:

Deal !!!

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...