Skocz do zawartości

Pozycja na motocyklu.


glacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Przymierzam się do kupna motocykla. Ostatnio oglądałem Sv'kę 650 wersja S na wtrysku. Generalnie motocykl fajny, nie miałem do czego sie przyczepić ale gdy odbyłem jazdę próbną z niewiadomych przyczyn zacząłem czuć drętwienie i ból w prawym biodrze( wiem trzeba udać się do ortopedy). Przechodząc do sedna mojego tematu jakie motocykle mają wygodniej usytuowane podnóżki? Wiem że inaczej będzie w enduro/supermoto, ścigacze zapewne wszystkie odpadają a szkoda. Jak się ma sprawa w motocyklach typu kawasaki z750 , bandit czy hornet 600/900. Czy w nich podnóżki są usytuwane jak w sporcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukać pod hasłem "pozycja na motocyklu", albo wielkość motocykla strony pokazującej poszczególne modele z sylwetką, jako wzorzec ergonomiczny. oglądnąć, wybrać

opcja druga pojeździć po komisach i poprzymierzać się

jsz

 

ps. w przypadku dalszej obecności na forum zakładać wątki z sensownymi tematami, zdecydowanie ułatwiają uzyskanie odpowiedzi (pierwotny tytuł "z innej beczki" był nędznie dobrany)

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grunt to dobry wybór motocykla. mnie na początku jazdy drętwiał nadgarstek, nie pamiętam teraz czy lewej czy prawej ręki. pomogło przestawienie kąta końcówek kierownicy o ząbek czy dwa. ALE moja stara beemka miała regulację tych końcówek, w 2 płaszczyznach. jak miałem gorszy dzień, albo na początku sezonu, kiedy faktycznie nieprzyzwyczajone biodro lubiło dać o sobie czasami znać, to podnosiłem kanapę do maksymalnego górnego ustawienia i problem znikał (oczywiście z podniesieniem szyby, żeby nie trzaskało muchami po kasku)

po co chwalę 20-to letni motocykl? żeby pokazać, że się dało taki zbudować. i że czasami warto poszukać czegoś, co nie jest zaprojektowane przez księgowych

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...