Skocz do zawartości

Policja i nie przyjęcie mandatu


Qadrat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo jako obcokrajowiec nie mozesz dostac mandatu kredytowego.

 

:crossy:

 

No nie możesz więc płacisz ...... a jak nie masz PLNów to idziesz wymieniać albo do pobliskiego bankomatu, ale nikt Cie nie aresztuje, co Ty za bzdury opowiadasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z ogranicznikiem predkosci zamontowany przed data kontroli drogowej ?

Ogranicznik ustawiony na 87 km/h np.

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie możesz więc płacisz ...... a jak nie masz PLNów to idziesz wymieniać albo do pobliskiego bankomatu, ale nikt Cie nie aresztuje, co Ty za bzdury opowiadasz

 

Klod

 

Nie opowiadam bzdur, co najwyzej wczoraj miales o szklaneczke JW za duzo :icon_mrgreen:

 

To mnie jako obcokrajowcowi nie przysluguje prawo do odmowy przyjecia mandatu ? Co za rasistowski kraj :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nagraniu widziałeś dwie prędkości czy tylko tą jedną 169km/h?

 

No teraz takich szczegółów to już nie jestem w stanie przytoczyć. Na pewno prędkość wyświetliła się na środku nagrania a czy tam jeszcze jakieś inne prędkości były podane to niestety nie wiem. Jechałem prawym pasem, nawet nie zdążyłem zobaczyć czy oni długo za mną jechali, pojawili się jak jacyś ninja. W każdym razie jutro mam umówione spotkanie z PZMot i tam podobno mi wszytko wyjaśnią bo już mieli podobne przypadki i wiedzą jak postępować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaeS ...... w Niemczech dadzą mi kredytowy? No własnie, tak samo jak w Polsce nie dają kredytowych obcokrajowcom

 

Klod

 

Tyle, ze w Niemczech mozesz wplacic Sichercheitleistung ktore albo jest wyzsze albo opiewa ta sama kwote ( mandatu ) wyzsze od mandatu i oczekujesz na sprawe na ktora mozesz wyslac adwokata albo stawic sie sam.

 

Nastepnie sa dwie opcje, albo sad Cie uniewinni albo da inna kare / Mandat o innej wysokosci lub o tej jaka proponowala policja. Wiec moim zdaniem troche inna bajka.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2.Prawo jazdy mogą stracić czasowo także tramwajarze za przepełnione wagoniki tramwajów,

Co? :laugh: :blink:

 

http://anuluj-mandat.pl/blog/post/jak-sie-bronic-skutecznie-przed-zatrzymaniem-prawa-jazdy-na-3-miesiace

 

Rozumiem że pan Czesiu z kabiny będzie wychodził nie tylko z wajchą do przestawiania torów ale też z paralizatorem do zabijania świń w ten sposób odchudzajac swój elektrowóz ?? Bo "normalnego" opróżnienia tramwaju zajebanego studentami to sobie nie wyobrazam . Miszyn Impossible :laugh:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja coś dorzucę od siebie - bo dużo tu dyskusji, a faktycznie mało rady dla Ciebie.

 

Słusznie zrobiłeś odmawiając przyjęcia mandatu. W postępowaniu sądowym wnioskuj o dopuszczenie dowodu z opinii biegłego z zakresu urządzeń pomiarowych. Biegły oceni czy pomiar był wykonany prawidłowo, czy sprzęt którym dysponowali posiadał ważne świadectwo wzorcowania. Wielokrotnie bywało tak, że zestaw do pomiaru był tworzony przypadkowo - tzn. mieli osobne świadectwa na radar, na nagrywarkę, na ładowarkę - ale nie mieli wzorcowania na całość (tak było np. w przypadku Alfy z rocznika przed 2011). Biegły kwestionował wiarygodność takiego pomiaru.

 

Oczywiście warto złożyć również jako dowód wydruk danych technicznych pojazdu.

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie, w Siemiatyczach, to dachowali po pijaku i dlatego Alfy się pozbyli. Było swego czasu, o tym głośno. :) :biggrin:

 

Nie wiem skąd Ty takie bzdury bierzesz ....... Alfa poszła gdzies do innej Komendy a teraz jest czarny Passat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...