Skocz do zawartości

Problem z licznikiem - Honda HM


K-MeelPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pany co jest w mojej HM'ce z 2009 roku, że mi licznik pokazuje 0 a jak jade szybciej i większe obroty, to 70 coś i to sie zmienia,
a jam dam pizde na najwyższym biegu to nawet 170? A potem jest znowu 0. Dodam, że czasami zapali z elektrycznego startera normalnie,
a czasami jest tak że jak naciskam ten guzik od zapalania z niego, to wcale nie reaguje.
Ale gdyby był akumulator słaby to chyba by choć np rozrusznik choć zakręcił chwile no nie?
Ale jak mi się normalnie go uda zapalić itp to normalnie rozrusznikiem moge odpalać i zapalać ile chce xD
Mi sie wydaje że aku dobre jest xD Choc nie jestem pewien
A co z kwestią z licznikiem?
Dodam, że pewnien czas temu tak jakby zniknął mi przebieg. Nie ma nawet wyświetlenia żeby był zerowy przebieg, tylko wcale go nie ma.
I wcześniej mogłem tym joystickiem w prawo patrzeć sobie ile przejechałem od danego punktu, godzine itp a teraz tego wgle tak jakby nie było
Patrzyłem, bezpiecznik jest dobry przy akumulatorze. Innego nie ma. Przynajmniej nie znalazłem...
Tutaj poniżej tego 0 km/h powinna być godzina albo po przełączeniu joystickiem - okrążenie/przebieg/czas/trip itp

post-75458-0-68396100-1433266699_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masé idáca od akumulatora do ramy sprawdz..........

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ake ma 12v ? ladowanie sprawne ? mnie to wyglada na jakis brak styku , ale skoro nie to to szukamy dalej

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akumulator to 12'tka. Ładowanie jest dobre bo 14 v chyba, a jak się doda gazu to więcej. Jak kilka razy nacisnę tym joystickiem to sie pokazuje przebieg 00000. I tyle. Nie moge przełączyć na godzine/okrążenie itp itp bo się nie przełącza



I kiedyś na dużych obrotach było coś takiego ze jakby resetował mi sie na chwile licznik i znów było dobrze

 

czy to wina regulatora napięcia? czy gdyby go wymienić ten mój teraźniejszy problem by zniknął?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak się doda gazu to więcej

 

kwestia ile wiecej bo jak 15 czy 18v to regel uszkodzony jak skacze o 0.1 czy 0.3v to jest ok...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...