Skocz do zawartości

Yamaha WR 250 z, problem ze świecami


WujoCaZa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czarna za bogata mieszanka albo za duzo oleju ( na oko wyglada ze za duzo paliwa ) i to ci wykancza swiecie , nie nadaza sie samooszczyszczac i dostaje zwarcia...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi 2t ubijał szybko świece, ale zauważyłem że zaworek iglicowy troszeczkę puszczał i nie trzymał odpowiedniego poziomu paliwa. Wymieniłem zaworek i jak ręką odjął, od sezonu na tej samej świecy jeżdżę i spalanie jakby niższe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tym denso to przemyśl sprawe bo ciężko te świece dobić

 

mnie sie w calej karierze jedna udalo bodajrze w24epsr ? do dt 125 dedykowana , motocykl mial padniety modul zaplonowy i kilkukrotnie zalalem ja zimna na ssaniu ( iskra wypadala a ja szukalem przyczyny ) i dostala zwarcia ( jak kopales byla widoczna malenka iskierka miedzy srodkiem a bokiem zamiast do elektrody wyprowadzonej z gwintu skakac ) a ngk powoli nie licze -przy zalaniu nowej swiecy zimnej bez wygrzania pada jakies 90% , ogolnie mam wrazenie ze ich jakosc spada na psy albo strasznie podrabiaja , w XR miala ,,na oko'' normalna iskre a motocykl na niej nie zapal , kupilem kolejna gdzie na oko iskra byla wrecz slabsza i na tej chodzi :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam po dłuższym czasie :)
Nie pisałem długo bo walczyłem i czekałem na części.
Zmieniłem zaworek iglicowy,przewróciłem płytki zaworu membranowego,zmieniłem dysze na 175 główną oraz 48 wolnych i również włożyłem świecę NGK BR7ES.Inna ciepłota zrobiła dużą robotę,świeca nie jest już czarna,lecz po małym przeregulowaniu,zaczyna robić sie ciemnobrązowa oraz zauwazylem ze jak narazie swieca żadna nie padła (odpukać).
Chciałbym podziękować wszystkim za pomoc i sugestie,a świece na denso zmienie jakoś niedługo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przepraszam ze post pod postem ale jednak moim głównym problemem okazał sie dyfuzor!
Nie dolegał on idealnie prosto na cylinder przez co musiał sie tworzyc jakis zły kąt i zostawała tam niedopalona mieszanka która z czasem zalewała sie gdzies i musiała przez to umierac swiece :D Zalozylem nowy dyfuzor oraz swiece denso i problem zniknął :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...