Skocz do zawartości

Rozblokowanie hondy mtx


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzałem to... najpierw 1 właścicielem był starszy pan.. później sprowadził go sobie ten koleś od którego kupiłem... ale to jest taki palant że nawet nie wiedział jak sie koło poprawnie zakłada...

 

tam niby cos było rozcinane... i pytam jeszcze raz bo musze sie dokładnie dowiedzieć.... mam je rozpruć na miejscu rożprężnicy ( w najszerszym punkcie?? ) wytłumaczcie to dokładnie :) proszeee a co do końcówki to mam firmy....eee coś tam pisze.. nie wiem czy to oryginał później wam napisze :) dobra ja mykam go zarejestrować i po farbe :) zaczynam miniremont :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez tyle lat przeszedl tylu wlascicieli i nikt go nie odblokował? nie wierze...

 

Uwierz. Widziałem wiele zablokowanych MTXów i to nawet takich z 82 roku.

( w najszerszym punkcie??

 

Tak i tam w MTXie chyba sa takie leje to wszytko z tamtąd trzeba wyciąć. Ni weim jescze czy nie ma w kolanku blizej ruru żadnych zwężek ale to bedziesz musiał sprawdzić. I nie tnij flexem tylko brzeszczotem bo on cieniszy jest i najpierw zaznacz sobie czymś jak ma być złożony zanim rozetniesz bo później możesz mieć kłopoty ze złożeniem. Do tego daj wydech do wypalenia.

 

tam niby cos było rozcinane...

 

To może jest już wyjęte wszystko. Do tega napisałeś jescze, że masz niorginalną końcówke to może ten MTX jest odblokowany a ze to jest 50 ccm to wydaje Ci sie, że słabo jedzie. Co do tłumika to zobacz czy jest przelotowy czy nie i bedziesz wszystko wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie był rozprówany... ale przed rozprężnicą...albo koleś czymś zawadził i pękło... rozprężnica jest nieruszana... a można to rozciąć boschem??(chyba tak sie to pisze :) )?? a co do końcówki to pisze na niej PROMA EXHAUST SYSTEM- i nie jest to naklejka tylko na tłumiku jest wybity znaczek... .ta końcówka ma w środku tylko taką rurke z dziurkami... i nic więcej :)

 

ps.: STRZAŁEK kiedy będziesz na gg?? bo musze z kimś pogadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie tnij flexem tylko brzeszczotem

 

a można to rozciąć boschem??(

 

NIE :) przecinarka ma 2-3 mm grubosći a to bardzo dużo i póżniej możesz go nie złożyć tak żeby pasował na śruby. Jeżeli masz taką końcówke z rurka czyli przelotową i był rozcinany to prawdopodobnie jest rozblokowany. To jest 50 ccm i bardzo silny to on nie będzie. Pogódź sie z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to znaczy że mam sportową końcówke... i teraz tak.... czy opłaca się rozcinać rozprężnice?? widac że była NIERUSZANA!!. tylko kawałek przed nią był rozcięty.. teraz mam pytanie... rozprówać rozprężnice?? ona na 100% nie była krojona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mam wywalić z tamtąd dosłownie wszystko??

no ja już nie wiem... honda idzie 70 km/h i kręci sie na luzie do 9 tys obr/min....

słychać że trzeba wymienić pierścionki i łożyska na wale... wie ktoś może jakie by były ceny ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orginalne łożyska koło 50 zł sztuka. a takie same bez napisu honda na opakowaniu 36zł za 2 sztuki. Co do pierscieni to będzie problem bo samych nie sprzedają tylko w komplecie z tłokiem (taka polityka firm) i to jest pewnie ta przyczyna że honda słabo chodzi.

 

czyli mam wywalić z tamtąd dosłownie wszystko??

 

Kolanko rozciąć najlepiej na środku i wyawalić z tamtąd wszystko tzn przegrody i sietke wygłuszającą.

 

wszytko z tamtąd trzeba wyciąć

 

chart_men ludzie sie trudzą odpisują Ci, dostałeś juz kilka odpowiedzi i dalej sie pytasz o to samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie chce zrobić tego źle.... no i kapa... okazało sie puste w środku... jedyny + tego że to rozciąłem był taki że wyczyściłem to z nagaru... a było go tam sporo... dziurka wylotu była o połowe mniejsza... dzisiaj sprawdzam czy cylinder nie jest do szlifu...

martwi mnie to, że ona kręci się do 9 tys obr/min ... i jedzie ok 70 ...

 

ile mają lecieć mtx 50?? do ilu obrotów mają się kręcić?? i czy były inne blokady zakładane??

 

ludzie sie trudzą odpisują Ci

 

Wielkie dzięki dla nich :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...