Skocz do zawartości

Skradziono mi Seata Leon


medyk84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie przepraszam bo nie dotyczy kradzież motocykla. Wprawdzie poruszam się na motorze od dziecka, liczę, że poprzez podzielanie mojej pasji jesteś w stanie zrozumiem trochę odmienny mój problem

 

Skradziono mi Seata Leon I srebrny metalik o nr rejestracyjnym SGL 77G6 w dniu 8.05.2015 w okolicach parkingu Szpitala Klinicznego w Otwocku ok godz. 12.00

Jestem lekarzem. Samochód w bagażniku posiadał wiele moich osobistych rzeczy, w tym materiały medyczne, notatki zbierane i tworzone przez wiele lat. Książki medyczne z zakresu ortopedii , anatomii. Laptop z moją pracą naukową , kartę pamięci aparatu fotograficznego i dysk przenośny zawierające zdjęcia mojego syna od dnia narodzin. Nie posiadam kopi tych materiałów. Obrączkę slubną z grawerem Sylwia 2.06.2013. Mnóstwo innych prywatnych rzeczy. Zwracam się z wielką prośbą do uczciwego i wyrozumiałego znalazcy. Zapewniam pełną dyskrecję. Jestem w stanie nagrodzić osobę, która jest mi w stanie pomóc. BŁAGAM O POMOC !!! i zrozumienie mojej sytuacji Łukasz 661 272 979

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od tego żeby oblecieć okoliczne parkingi osiedlowe, i inne ciekawe miejsca gdzie można odstawić samochód na parę dni żeby "ostygnął". Sam znam kilka przypadków gdzie samochody odnajdywały się w odległości do 3km od miejsca skąd zniknęły i bynajmniej nie zostały odnalezione przez policję. Osobiście poświęcił bym na to dzień lub dwa i poprosił kogoś o pomoc, bo wiele nie ryzykujesz a szanse są... Powodzenia.

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...