Skocz do zawartości

zbudowanie Chopper czy to mozliwe


chopper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy ktos wspomnial o tym (nie chce mi sie czytac)

ale trzeba tez zadbac o BEZPIECZENSTWO!!!

 

potniesz rame pozniej zle ci sie zespawa na glowce rany i psi ku*tas mozesz sie rozjeba* juz na jezdzie probnej :|

 

ale zycze powodzenia i jesli cos zrobisz to daj znac

 

ale jak potniesz rame od junaka albo na nim walniesz jakas dzika przerobke UBIJE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej. Ja tez miałem w planach budowac choperka z silnikiem kaszlaka+skrzynia i kardan od emki. Koszt budowy (u fachowca) to ok 8000tys.zł. :P doliczyc trzeba jakies dokumentya to tez spory wydatek :!: , wiec plany legły w gruzach. Postanowiłem kupić Kawasaki EN500 i troche go przerobic. :buttrock: :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopper na budowie chopperka nie zarobisz :buttrock: Jedynymi osobami zarabijącymi na twojej budowie będą rzemieślnicy wykonujący pewne prace dla Ciebie. Skro piszesz, że nie masz doświadczenia to nawet się nie zabieraj za to... Zacznij sie bawić w naprawy i wróć do tematu ( jeśli Ci nie przejdzie) za kilka lat jak już będziesz jakiś poziom reprezentował. Zresztą musisz wiedzieć, że śmiganie na takiich wydumkach wymaga nie lada zdrowia i umiejetności od jeźdźca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Chopper jeśli sprawa jeszcze aktualna, to mam znajomego kolesia który się tym zajmuje (sprzedaje tego 5-6 rocznie) , z tym że dużo części wykonują dla niego zaprzyjażnione warsztaty.

Jak chcesz to sie odezwij na PW, dam namiary i dowiesz sie ile i dlaczego tak drogo :buttrock:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam

Troszke długo mnie tutaj nie było

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...p=553392#553392

i widze że temat sie troszke rozkręcil

Niestety Chopper nadal jest tylko marzeniem brak czasu i jeszcze raz czasu spowodaował ze nawet nie udało kupic mi sie bazy aby chociasz ona juz stała w garażu ale mam nadzieje że w tym sezonie uda mi sie cos kupic aby w długie zimowe wieczory mogł zacząc sobie w nim cos grzebać wiadomo nie powstanie mi od razu Najpiekniejszy Chopper świata (moze moj bedzie na drugim miejscu ;) ) a tak na serio nie zalezy mi juz na czasie wiec może uda mi sie wszystkie prace zrobic w miare samemu nawet jesli miało mi by to zajać kilka lat

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jakimś Rusku

 

 

..a rusy zostawcie w spokoju.

 

na choppera? nie bardzo...

-jak zrobisz sztywniaka z walem kardana? da sie, ale- nie za duzo z tym zachodu?

 

..chopper, niepraktyczny styl motocykli- chyba ze sie ma twarda dupe ;)

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje żeś się naodlądał telewizji i zafisiowałeś. Nakręć starego (bo matka wybije Ci to z głowy ), niech wybeceluje trochę kasiory resztę dorób na budowie u wujka i kup maszynkę do pojeżdżenia. Jak nie masz pojęcia o mechanice, to nawet nie zabieraj się za składanie czegokolwiek. Chyba że jesteś napchany szmalem, to po prostu nie zawracaj [beeep].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...