Skocz do zawartości

kawasaki klr 650 nie odpala chyba cos z paliwem


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zawory są okej sprawdzane juz 10 razy i przeze mnie i mechanika. Paliwo jak wstrzykiwalismy to bez reakcji jedynie strzal z wydechu a kompresja bez dekompresatora jeszcze niezmierzona. Z tym trzeba bedzie poczekac bo jak koncze prace to nie mam juz jak zawieść go do mechanika a sam nie mam przyrządu. W sobote skończę wczesniej to spróbuję jeszcze cos zrobic z gaznikiem.

Pamietam że raz nie dałem takiej malutkiej czesci do gaznika przy iglicy to odpalal za każdym razem ale mieszanka miała zdecydowanie za dużo paliwa i bez szans na regulacje. Silnik wtedy wkrecal się jak opętany. Może to jest jakis trop ale kurde innaczej nie da sie tej czesci zalozyc nawet na youtube ogladalem jak gosc czysci i sklada ten gaznik i wszystko sie zgadzalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

długo stało ale wczoraj pojechala do mechanika. Zablokowali dekompresator,kompresja jest dobra. Ciut ponad 10 i co i dalej dupa. Mechanik wszystko co mógł to sprawdził teraz szukamy przyczyny ze świeca. Podejrzewamy moduł ktory daje iskre ale może w zlym momencie. Pewnie zawioze elektrykowi sam moduł niech sprawdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co i dalej dupa. Mechanik wszystko co mógł to sprawdził teraz szukamy przyczyny ze świeca. Podejrzewamy moduł ktory daje iskre ale może w zlym momencie.

I co . dupa , bo mechanik dupa ! Niech podłączy oscyloskop , albo lampę stroboskopową i sprawdzi czy iskra jest tam gdzie trzeba .

Elektryk nie sprawdzi ci na wyjętym module , bez cewki impulsatora ,iskry i kąta wyprzedzenia zapłonu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z postem wyżej . Miałem podobny przypadek w cagivie w16 600cmm . Cewka dobra impulsator dobry ale iskra nie byla w tym momencie co powinna. Po wymianie modułu moto chodziło ( na szczescie sprzedałem tą padaczke)/ takie pytanko do klr 600. Czy na koszu sprzegłowym macie łożysko. Bo ja mam ale coś wymiarowo nie pasuje luzy na 2-3 cm ? Ktoś tam wcześniej rył i chcem to doprowadzić do stanu /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro podeśle fotke. fakt jest tam łożysko ale u mnie wgl nie pasuje ma luzy na 1,5 cm albo tam musi byc jakas tulejka dodatkowa albo ktos wsadzil złe łożysko co by wyjasniło stukanie w dolnej czesci silnika po stronie kosza sprzeglowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

siema dopiero teraz zebrałem kase i czas na naprawe kawy

oto lozysko z kosza numer 6001 . zewnetrzny wymiar sie zgadza ale wewnatrz jest luz jak... moze brakuje jakiejs tulejki

jutro zabieram sie do sprawdzenia instalacji cewki itp.Moze wreszcie zapali .

wrzucam link do fotek

 

https://picasaweb.google.com/lh/photo/_7GgwXWu72PW0huC41JuCtMTjNZETYmyPJy0liipFm0?feat=directlink

 

https://picasaweb.google.com/lh/photo/hiKA_wntjbaQ9xyPASN1XtMTjNZETYmyPJy0liipFm0?feat=directlink

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...