Skocz do zawartości

Rozpoczecie sezonu kurza twarz


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Staszku,

 

ja rozumiem, ze jestesmy na Forum, pogoda jeszcze chlodna, nuda a co wazniejsze polska mentalnosc oponowania zawsze wszystkiego i kazdego.

 

Jest takie powiedzenie :

 

- slepi w tarty nie graja -> czytaj slepe pipy nie biora udzialu w ruchu drogowym. Wyjetkiem sa osoby niewidome ktore

 

1. prowadza psa ktory jest specjalnie przeszkolony

 

2. uzywaja bialej laski

 

3. prowadzone sa przez osobe towarzyszaca / opiekuna ktory widzi ( moze byc wyposazony w okulary grubosci denka od butelek szampana ).

 

Nie bede sie tez spieral, ze na 100 % gdyby odbil w prawo nic by sie nie stalo ale prawdopodobienstwo jest o conajmniej 50 % mniejsze niz opcja ktora on wybral i ktora dla niego okazala sie niezbyt szczesliwa.

 

Gazu to moglbys dac, gdyby to bylo skrzyzowanie w ksztalcie krzyza. W tym przypadku to bylo skrzyzowanie w ksztalcie litery " T " ( Einmündung ).

 

Tak wiec Twoja Teoria wlasnie legla w gruzach. Gdybym dodal gazu wjechalbym na kraweznik i uderzyl w latarnie. Naprawde oczekujesz, ze rozwale moja fure aby jekiegos debila uchronic przed skutkami jego debilizmu ?

 

Jezdnia w tym miejscu ma moze 6 m.

 

Kursantka patrzyla w lewo, ja notabene tez ( ewentualny rowerzysta / pieszy ) w tym momencie nie widac bylo nikogo, obserwacja prawej strony ma priorytet.

 

 

saska251

 

pomine twoje wywody o wojnie bo kazdy wie jak wyhladala historia.

 

Hipokryzja jest porownanie sytuacji wojennych z ta ktora opisalem, no ale ja sie jest pozbawionym 5 ( piatej klepki ) to sie pozniej takie dyrdymaly wypisuje.

 

Dziecko drogie, nie tobie rozwazac jakim nauczycielem jestem , bo gowno wiesz o tym zawodzie a jeszcze mniej wiesz o ruchu drogowym i panujacych w nim przepisach.

 

Zupelnie nie rozumiem z jakich przyczyn jestem dupa nie motocyklista. Rozwiniesz to ? Co ma to, ze jestem moocyklista do tego, ze ktos wjechal mi w Auto ?

 

Rownie dobrze moglbym tobie napisac, ze dupa jestes jak ci ktos w zad wjedzie, bo sie zdjac dales. Gdybys wiecej czasu spedzal w ruchu drogowym a nie przed kompem to moze, ale tylko moze, wiedzial bys, ze w ruchu drogowym wypadki byly, sa i beda.

 

Jezeli wiec twierdzisz, ze ja jestem winny wypadkowi w miejscu gdzie obowiazuje pierszenstwo z prawej, to moze napisz w Sobote czy Niedziele ( lub w inny dzien ) pismo do polskiego ministerstwa o zlikwidowanie przepisu o w/w pierszenstwie, zacznij postulowac o wprowadzenie pierszenstwa z lewej lub z lewej i prawej - moze przejdzie. :icon_mrgreen:

 

Motocyklista w ruchu drogowym nie jst swieta krowa i obowiazuja go takie same przepisy jek reszte uzytkownikow. Jezeli tego nie rozumiesz to oddaj PJ i zacznij chodzic piechota, lub niech ci Zajac na Wielkanoc hulajnoge przyniesie.

 

Czytanie ze zrozumieniem nie jest twoja najmocniejsza strona , no coz, jak sie ma IQ rowne kromce chleba z margaryna to takie kwietki pozniej sie czyta.

 

Oblicz sobie dzieciaku jak dluga jest calkowita droga zatrzymania sie z predkosci 50 km/h .

 

Zasada i przewidywanie jest proste nie widzisz sciagasz noge / dlon z gazu. O stosowaniu sie do obowiazujacej predkosci i przepisow nawet nie wspomne.

 

A teraz idz do piaskownicy i sie wyplacz.

 

P.S.

 

jak chcesz zobaczyc idiote, to spjrz w lustro.

 

 

A tak przy kazji, to moze znajdzie sie tu ktos kto laskawie wytlumaczy mi dlaczego w PL jest wiecej wypadkow niz w Niemczech przy 1/4 mniejszej liczbie pojazdow niz w Niemczech ?

 

Pewnie dlatego, ze polscy kierowcy sa tacy dobrzy, normalnie ORLY ! Tylko Ghana i Gambia jest gorsza :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem w Twoim wpisie Kaesie że kolo zapytał, czemu dodałeś gazu. Twoje słowa.

Ja widziałem w twoim wpisie Kaesie że kursantka miała skręcić w lewo a patrzyłą w prawo. Twoje słowa. Czyli niczym ślepa kura bez psa przewodnika miała skręcać w ciemno?

 

I tak wygląda rozmowa z Tobą. 1/2 nie zrozumiesz, 1/2 źle opiszesz, pozostała część wypowiedzi ok. Sam policz ile zostało na tę pozostałą część...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mial zapytac ?

 

Widac nic innego nie przyszlo mu w tej sytuacji do glowy.

 

Owszem kursantka patrzyla w prawo, dojezdzajac do skrzyzowania procedura wyglada nastepujaco:

 

- spojrzenie w lewo - rowerzysta / pieszy

 

obrot glowy w prawo

 

1. rowerzysta / pieszy

 

2. pojazd

 

z prawej.,

 

I w/g tego schematu sie szkoli.

 

W momencie gdy patrzylismy w lewo na drodze nie bylo widac nikogo !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby,

 

Ty tak na powaznie ?

 

No ten napis to akurat dobrze o polskich kierowcach nie swiadczy ! Naprawde macie az takich imbecyli ktorzy nie potrafia zapamietac, ze na drodze jednokierunkowej przebiegajacej z lewej strony w kierunku prawej strony co oznacza znak ustap pierszenstwa ?

 

Naprawde trzeba Wam napisac patrz w lewo ?

 

Uuuuuuuuuuuuuuu, to naprawde zastanowie sie czy w MAju wybrac sie do Polski. Chociarz na mojej trasie takich napisow jeszcze nie spotkalem, moze to tylko dla Warszawiakow ?

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jednak wolę polską metodykę nauki gdzie uczą aby myśleć za innych użytkowników drogi niż tę niemiecką, gdzie nakazują ślepo ufać przepisom...



Nie te napisy to dla spolszczonych Niemców, aby uważali. Unia nakazała wymalowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze Ty mi wytlumaczysz dlaczego w PL jest wiecej wypadkow niz w Niemczech przy 1/4 mniejszej liczbie pojazdow niz w Niemczech ?

 

Ten temat to pewnie o tych orlach ktorzy mysla i przewiduja wszystko i wszedzie ?

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/31364-smutne-ale-prawdziwe-wypadki-watek-wylacznie-informacyjny-bez-pogaduszek/page-173

 

To w Plsce jest wogole jakas metodyka nauczania jazdy ? Dziwne, ze nie przeklada sie to na wyniki egzaminow !

 

Zrobic w PL regoly zaczerpniete z Niemiec to latwiej byloby skonczyc studia prawnicze lub medyczne niz zdac Prawo Jazdy. Predzej bys od komendanta policji zgode na zakup broni Dostal niz PJ uzyskal

 

Mysle jednak, ze to nie dla Niemcow a dla Polakow, gdyby bylo dla niemcow Unia kazala by napisac

 

Links schauen / gucken

 

Nigdzei nie napisalem, ze przepisy nakazuja slepo ufac czy to w prawo drogowe czy tez w przepisy drogowe.

 



Klod,

 

czasami i tak bywa.

 

Brzoz3k

 

Ale ja mam AC - Vollkasko mam :icon_mrgreen: :icon_razz:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to aby obywatel z Kabulu ( dla tych co nie wiedzą - Afganistan ) wyciągnął wnioski, że w 30 ZONE każda ulica z prawej strony ma pierwszeństwo i należy zwolnić, bo może być kosztowne i zamiast dymania przez następne 5 lat panienek, będzie co najwyżej dymanie kur, kóz, czy innych baranów :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

p.s. poprawiłem troszkę błędy żeby bardziej czytelnie było :D klaudiusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Znowu sie wszyscy rzucili KS-owi do gardla :biggrin: .. chlopisko chialo sie wyzalic, oczekiwalo pocieszenia a tu masz... odnosze wrazenie ze co niektorzy sie nawet ucieszyli...

Nie martw si KS... ja Cie zaluje :biggrin:

pozdrawiam

nezka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...