Skocz do zawartości

Gpz 500 nie odpala


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki problem że moje gpz nie odpala , ostatnio ustawiałem rozrząd i od tej pory nie daje znaku życia iskra jest paliwo raczej dochodzi ( ale ściągnąłem gaźnik i wlałem bezpośrednio paliwa to odzywał się .i jeszcze jedno tam gdzie jest gaźnik z tych kanałów powinno powietrze ciągnąc a nie pchać prawda bo jak inaczej pociągnie paliwo a u mnie pcha powietrze pomoże ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problem że moje gpz nie odpala , ostatnio ustawiałem rozrząd i od tej pory nie daje znaku życia

 

i pewnie nie widzisz związku między swoją operacją, a obecnym stanem rzeczy? kuriozalne

najsensowniejsza porada powyżej

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź kolego na jutuba i tam poszukaj. Jest masa filmików z zdjęciami i dokładnymi opisami co robić, w tym po polsku. Jeden fajny filmik był zatytuowany 'wymiana uszczelki i ustawienie rozrządu kawasaki gpz 500" czy jakoś tak.

A rozciągnięty łańcuszek, to jednak mogłeś wymienić.

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawiłem od nowa i dalej nie odpala a powietrze ciągnie tylko z jednego cylindra co jest grane ?

pewnie dalej jest zje*ane. Bierzesz sie za cos, o czym nie masz bladego pojecia. To nie ta kolejnosc. Najpierw lektura, yutube a dopiero potem eksperymenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tak to wygląda ustawiam od strony gaźników in równolegle z powierzchnia głowicy a od strony wydechu ex a pomiędzy jednym a drugim wałkiem 24 piny i tak juz któryś raz a wał na c. i tak in jest ok a ex wychodzi po niżej powierzchni głowicy ( ex w połowie widać a jeśli ustawie 23 piny jest ok co robić ? na nowy łańcuch mnie na razie nie stać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi, masz łeb i ch*j, kombinuj :P. Ponownie odsyłam do YT. Poszukaj a znajdziesz instrukcje jakich nie da Ci wujek Haynes.


No chyba, że zamotasz tanio wysyłkę do UK - możemy się dogadać :D :P

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...