Skocz do zawartości

Ukraina 2015


romans
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

This content is currently unavailable
The page you requested cannot be displayed at the moment. It may be temporarily unavailable, the link you clicked on may have expired, or you may not have permission to view this page.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Polecam jechać dalej jak starczy czasu i ochoty - na Huculszczyznę.

Nie wiem jak jest tam teraz więc konkretnych rad nie udzielę ale że jest pięknie to wiem bo pewnie góry dalej są. :)

Byłem tam kilka razy ale ok. 15lat temu.
Milicja była ale nie zapłaciłem ani dolara tylko że jechałem starą CZ175 więc "zlewałem" się z tłem :)

Pozdrowienia

Wyatt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Ukraińcy się mszczą za to, że nie wpóściliśmy Nocnych Wilków

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Polscy-motocyklisci-zawroceni-na-ukrainskim-przejsciu-granicznym,wid,17518312,wiadomosc.html

 

Wypad do Lwowa może się skończyć na granicy

Edytowane przez jacekj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć,

Planujemy z moim plecaczkiem wyprawę dookoła Polski z zahaczaniem m.in. Lwowa. Wyjeżdżamy ze Szczecina 11.07 w kierunku Wrocławia, a 18.07 prawdopodobnie z Soliny jedziemy na dwa dni (16-18.07.) do Lwowa. Może przypadkiem planujesz swoją wyprawę w tym terminie?? Fajnie byłoby pojechać razem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, my startujemy w sobotę 04-07, pierwszy nocleg w Zamościu, na drugi dzień Lwów (czyli nocleg z piątego na szósty lipca), a potem już jak wypadnie, na żywioł. Ktoś polecił mi jeszcze obejrzeć Żółkiew - to podobno tuz koło Lwowa - i Krzemieniec -a tu bez mapy to nawet nie mam pojęcia, gdzie to jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy z Gdańska organizują wyprawę Ukraina, Rumunia ale strasznie ekspresowe tempo. Mi by pasowało na miejscówce spedzić dwa noclegi z jednodniowym "zwiedzaniem" okolic. Być może tylko w ważniejszych, większych ośrodkach np. Lwów. Mogę wyjechać z Bydgoszczy 5 VII, jednak prawdopodobnie tego dnia nie przekroczę granicy z UA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

skrystalizowała sie wyprawa, podłączam się do ekipy z Częstochowy i wyjeżdzamy 11 VII do Rumunii, Sibiu. tam zaliczamy dwie traski wysokogórskie plus okolice. Potem albo wracam do PL albo jadę samotnie na Ukrainę. Mam rezewację w Kamieńcu Podolskim od 15-17 VII i następnie do Lwowa 17-20 VII, więc może MAFJU się spotkamy ;) 601-641-568 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...