Skocz do zawartości

Suzuki GSX Inazuma


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem ze swoim sprzętem. Otóż na koniec sezonu musi regulowane gaźniki i mistrz przy okazji sprawdzał i czyścił bak paliwa. Po jego magicznych wyczynach kończy się w gaźnikach paliwo gdy jest jeszcze 1/5 baku. Wskaźnik też pokazuje ze do rezerwy jest jeszcze szmat czasu. Właśnie osuszam bak i będę jutro zaglądam. Gdzie szukać przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel miał podobny przypadek w swoim bandicie 600 :) zachciało mu się wymiany filterka paliwa zakupił pierwszy lepszy samochodowy efekt był taki że motocykl chodził póki była benzyna w komorach pływakowych. Motocykl wypalał ją a filterek nie ogarniał całkowicie tematu z powodu zbyt słabej przepustowości dopiero przekręcenie kranika na grawitacje i ponowne napełnienie gaźników pozwalało na odpalenie i dalszą jazdę lecz tylko do czasu póki było paliwo w gaźnikach. Po wywaleniu trefnego filterka gania jak głupi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogłem wytrzymać i rozebrałem wszystko i chyba znalazłem winowajcę, choć nie tłumaczy to selekrywnego braku paliwa bo kilka razy zabrakło mi w silniku paliwa w połowie baku ale najczęściej pod koniec

 

pod bakiem jest taki zawór:

http://vlep.pl/visit.php?f=fpdzh0.jpg

 

z dużego złącza leci paliwo, ale tylko wtedy gdy w małym jest podciśnienie. troszkę opiłem się paliwa sprawdzając jak to działa, ale zacząłem się przyglądać wężykowi i po prostu rozpadł mi się w rękach. więc domyślam się, że to była główna przyczyna. dziurawy wężyk póki się nie rozgrzał to jakoś trzymał ciśnienie ale gdy tylko się rozgrzał to łapał powietrze

 

http://vlep.pl/visit.php?f=wa72ih.jpg

 

tutaj podłączenie za gaźnikiem przed silnikiem. mam nadzieję, że to jest powód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...