Skocz do zawartości

Hardcore na Jawce :D


Filu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie jawkowicze i inni :mrgreen:

POnieważ niedawmo sprzedałęm rmxa, postanowiłem kolegów pouczyć jak się powinno jeźdizc na ich wyczynowych sprzętach.

Nie wiem czy wiecie, ale jawka to świetne Enduro, czasami Cross, oraz swietnie nadaje się do sztuczek podobnie jak street :mrgreen: :mrgreen: :buttrock:

Ale dość gadania patrzcie jak miszcz jeździ :buttrock:

 

Macie tu linka: http://www.bikepics.com/members/filu/79mustang50/ Nie chce mi się zmniejszać tych wszytskich fot, na 2-iej stronie jest jawka drugiego kumpla, niestety nie było czasu żeby pstryknąć jak ja na niej jeżdze i jeszcze bateria już mi siadała, ale moze coś lepszego wymyslimy. :twisted:

 

Czekam na oceny 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filu - nieźle. Moja Jawka stoppie robić nie chciała - albo mam dziwne złudzenie, albo przy stoppie widać jak w tej jawce przednie zawieszenie się wygieło :o

No rzeczowiście teraz się przyjrzałem i jest wygięte 8O A o co Ci samson dokładnie chodziło o za duży kąt główni ramy, czy o krzywe lagi. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczowiście teraz się przyjrzałem i jest wygięte 8O  A o co Ci samson dokładnie chodziło o za duży kąt główni ramy, czy o krzywe lagi. :?:

 

Lagi wg. mnie zgięte w okolicy błotnika.

 

No widze to też, nie wiem czy to wina zdjęcia, jak będę u kumpla to trza będzie obejżeć, ale wkońcu to tylko jawka :mrgreen: Więc czego tu wymagać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to jest psucie motorka ..... :buttrock: (w takim stanie w jakim jest) ... po lekkich przeróbkach to można by było pośmigać .......... Jawka ma bardzo słabe i bardzo twarde przednie widełki one są poprostu do dupy na teren ..... A CO DO stoppiee to przecież w jawce nawet jak by dać tarcze to przecież on jest za lekka ja mam żyletki i na karzdej drodzze to to koło się ślizga poprostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...