Skocz do zawartości

2015 Chorwacja, Czarnogóra, Albania


luki01.02
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa lata temu na początku września byłem z żonką w Chorwacji /Baśka Voda/w tym roku planujemy Czarnogórę.Jedziemy ok.25.08 na 2 tyg.Poprzednio leciałem przez Niemcy/mieszkam wlkp./,w tym roku planuję przez Czechy,Austrię, Słowenie,Chorwację.Latam Cbr XX z tego powodu wybieram trasy ,może dłuższe ale szybsze/lubie zap...ć/ Pozdrawiam :biggrin:

 

My lecimy podobnie, lecz chcemy jeszcze zajecha z Austrii do Wenecji, potem Słowenia, Chorwacja, Czarnog. , Albania...

Szkoda że terminy nam sie nie pokrywają, bo też lecimy na XX ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

temat sie tu rozwija wiec i ja poinformuje ze na poczatku sierpnia jade z zona w taka trase :

 

Polska -Slowacja- Wegry- Rumunia- Bulgaria- Grecja- Albania- Wlochy- Austria- Czechy- Polska

 

Docelowo Grecja i Wlochy

 

Czas wyjazdu do 14 dni.

Koszta ok 6000zl

 

Mam nadzieje ze mi sie uda bo jeszcze nie mam motoru na wyjazd ... te dylematy nie wiem co poprostu kupic...

 

Mam nadzieje ze sie gdzies w trasie spotkamy :)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Urlop mam czerwiec/lipiec i wstępnie planuję Włochy ale jak nie wypalą to mógłbym się przyłączyć.

 

Jestem z Krakowa więc zgarnelibyście mnie po drodze.

 

Jakie dystanse chcecie pokonywać? Gdańsk - Kraków 1 dzień i potem do Chorwacji na raz? Gdzie chcecie sie w Chorwacji zatrzymać na pierwszy nocleg?

 

Moglibyście tu wkleić mapkę, którędy z grubsza chcecie jechac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Ja również miałbym ochotę na taki trip. Jechałbym z 11 letnią córką. Plan mam taki:

Dzień 1.

Wyjazd z Poznania - meta w np. w Pradze ( tam małe zwiedzanie, nocleg )

Dzień 2.

Dojazd np. do Wiednia i jak wyżej...

Dzień 3.

Chorwacja i tam poleniuchować 5,6 dni...

Kolejne dni to już jak życie pokaże... Chciałbym zaliczyć po jednym dniu w każdym z krajów byłej Jugosławii. Planowany trip przewidziałem na 14 dni, lecz to byłaby moja pierwsza taka wyprawa i być może zbyt ambitnie do tego podszedłem. Jakieś uwagi i rady mile widziane jak również chętni na taki wypadzik.

Plany co do trasy też mogą ulec zmianie...nie mam parcia na trasę, lecz ten kierunek chciałbym zaliczyć w tym sezonie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy, zalogowałem się tylko po to aby ewentualnie pomóc tym którzy chcą uzyskać informacje na temat Albanii.

jest nowe forum www.albaniaforum.pl.

Jest to nowe forum także zapraszam jak ktoś poszukuje informacji odnosnie AL i krajów osciennych. z tego co się orientuje to chyba miłośników jednosśadów tam jeszcze nie ma.

 

Jeżeli nie można u Was zapraszać na inne fora to proszę administratora u wykasowanie wpisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOOo bardzo dobry post.

 

Na pewno wiesz co nie co o sytuacji panującej w Kosowie i Albanii (Serbia, Macedonia też)

 

Możesz powiedzieć o co chodzi z niedawną strzelaniną w Macedoni w której zgineło kilkunaust ludzi ?

Dlaczego w telewizji o tym nic nie mówią, dlaczego w internetach prawie nie piszą ?

 

http://www.rp.pl/artykul/1200010.html

 

 

Nie chce bić piany o tym czy warto ryzykować, czy nie warto, czy jest jakieś niebezpieczeństwo, czy nie ma... interesują mnie fakty. A fakty mówią o trupach.

--------------------------

 

Dobra, dowiedziałem się to i owo.

Jaja są tylko w Macedonii. Albańczycy w Albanii są okey.

Edytowane przez KarolDawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...