Skocz do zawartości

YAMAHA MT09 tracer


Rekomendowane odpowiedzi

Wrruuummmm

 

Co do tankowan - znow standard motocyklowy. Pierwsza stacja po 200 km. Juz sie przyzwyczailem.

Podobal mi sie zasieg FJR - roznica odczuwalna. Tam 50% dalej miedzy stacjami.

Twarde siedzenie faktycznie odczuwalne. Dramatu nie ma, ale znow - do FJR nie kuca.

 

Z wyjazdu:

- Maksymalne spalanie 7:14

- Srednie okolo 6

- Przelotowa 160 bez problemu

 

na!zdrowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrruuummmm

 

Co do tankowan - znow standard motocyklowy. Pierwsza stacja po 200 km. Juz sie przyzwyczailem.

Podobal mi sie zasieg FJR - roznica odczuwalna. Tam 50% dalej miedzy stacjami.

Twarde siedzenie faktycznie odczuwalne. Dramatu nie ma, ale znow - do FJR nie kuca.

 

Z wyjazdu:

- Maksymalne spalanie 7:14

- Srednie okolo 6

- Przelotowa 160 bez problemu

 

na!zdrowie!

Czyli nie jest źle. FJR to prawdziwy turystyk, tak więc trudno porównywać z Tracerem lekkim turystykiem.

Za to Trcerek jest dużo zwrotniejszy i da się nim poszaleć w zakrętach a FJR w takich ciasnych winklach będzie się czuć jak słoń w sklepie z porcelaną ;-)

Ja ostatnio przy spokojnej jeździe w grupie zrobiłem 250km i nawet rezerwa mi się nie zapaliła ;-)

 

A właśnie. Czy ktoś testował kiedy się włącza rezerwa - ile można przejechać od włączenia się rezerwy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z tym spalaniem mnie zaskoczyliście, bo ja jadąc autostradą przy prędkościach 140/160km/h robię spokojnie 280km i dopiero zapala się rezerwa, a latam z kuframi ;)

Ok czyli krótko mówiąc tragedii nie ma :) wolałem zapytać, bo lecą ze mną Beemki K1300, R1200RT, Hayabusa, duży bandzior... Po powrocie w lipcu opiszę jak się mój sprawował :)

 

Kanapę mam nową więc też nie powinno być źle, bo nawet dla pasażera jest inaczej wyprofilowana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś mój Motocykl wrócił z nowiutkimi gmolami z Firmy HEED , muszę pochwalić Firmę bo gmole wykonane są perfekcyjnie i moim zdaniem lepiej od konkurencyjnych firm.

Mój tracer był z wymiarowany i służył jako Model :biggrin:

Pewnie w najbliższym czacie na stronie Firmy HEED i na znanym portalu aukcyjnym pojawią się w sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się wygospodarować chwilkę i zrobić zdjęcia gmoli ;

 

Zyczę Wam Wszystkim Duzo Kasy na wachę,długiego sezonu motocyklowego ,i żeby opony się kleiły do asfaltu i tyle ile wyjazdów tyle szczęśliwych Powrotów do Domu . Szczęśliwego Nowego Roku ;)

post-88071-0-02013300-1483197708.jpg

post-88071-0-93713500-1483197713.jpg

post-88071-0-37543200-1483197724.jpg

post-88071-0-08488500-1483197731.jpg

post-88071-0-25946300-1483197738.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...