Skocz do zawartości

Zlot w Silverado City k/Żnina w klimacie western 05.06-07.06


veronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,
jestem współorganizatorerm zlotu motocykli w miasteczku westernowym Silverado City koło Żnina województwo kujawsko-pomorskie zlot trwa od piątku 05.VI do 07.VI niedziela.
Przewidujemy oczywiście ogniska z kiełbaskami, koncert, impreza w saloonie, konkursy dla motocyklistów itd,

wjazd dla motonitów zupełnie za free!!! mamy pole namiotowe na którym się można przespać 10zł/osoba w saloonie macie posiłki jakich byście nie chcieli tak samo z trunkami.
Myślę, że jak nasze forum wleci w większym gronie możemy pomyśleć o specjalnych bonusach. Także proszę o kontakt na PW.
Miejsca mamy na 1500+ maszyn, prawie 8 hektarowe miasteczko western, na pewno będzie się działo :-)

pytania itd na PW.

www : silveradocity.pl
wydarzenie na FB https://www.facebook.com/events/1417759068523000/ - tutaj będą wrzucane aktualizacje,
rejestracje grupowe na : [email protected]

 

0660ee79f3f3462dm.png

Edytowane przez veronx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witajcie na dzień dzisiejszy będą zorganizowane dla Was następujące atrakcje :

 

pokazy kaskaderskie na koniach pod osłoną nocy tzw. fireshow

pokazy na quadach

scenki jak z filmów westernowych

koncert kapeli ,,Best Strat" - klimat rockowy

konkurencje dla motocyklistów z nagrodami.

 

w razie nie pogody bez obaw przenosimy się do saloonu :-)

 

 

z biegiem czasu będę informował o kolejnych atrakcjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam dla Was wspaniałą informację :-) na zlot szykujemy wielką atrakcję jaką będzie pokaz freestyle'u w wykonaniu Artura Puzio mistrza Polski w tej sztuce!!! Sky Fighter pojawi się również na kilku innych imprezach w Silverado City, każde jego pokazy to niezwykłe emocje !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kapelka Best Strat została wypróbowana na zlocie aut amerykańskich i dają radę chłopaki, będziecie zadowoleni.

 

po koncertach potańcówki w saloonie,

na terenie miasteczka będzie ochrona całą noc także sprzęty bezpieczne w 100% + monitoring

 

Przypominam zlot dla wszystkich fanów dwóch kółek bez względu na moto, klub i orientacje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem i widziałem, pozwole sobie na mały komentarz. Ogólnie bardzo fajne i klimatyczne miejsce. Czyste tojki i w miare czyste prysznice, obsługa naprawde dbała o czystość. W sumie nie trzeba się nigdzie ruszać bo wszystko jest na miejscu, saloon to świetne miejsce, ceny za posiłki nie straszą, piwo, napoje i trunki mocniejsze są na miejscu, co mnie zszokowało? płacisz 10 zł i rano masz sniadanie w formie szwedzkiego stołu to jest fajne ;-) bardzo dużo atrakcji związanych z westernem i końmi, naprawde mistrzostwo świata, duzo miejsc gdzie mozna usiąść i posiedzieć. Generalnie czas w sobote wypełniony pokazami na bardzo wysokim poziomie. Jedyne do czego można sie przyczepić to to, że jednak troche brakuje klimatu zlotu motocyklowego, jakaś blacha albo naklejka, zero konkursów motocyklowych i dla motocyklistów. Może kiedyś ktoś pomoże Właścicielowi i coś do programu doda. Mysle że w przyszłym roku zabiore ze sobą wszystkich znajomych.Polecam. Pozdrowienia dla organizatorów i Właściciela którego miałem przyjemność poznać.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka, dzięki za komentarz. liczą się te dobre zdania jak i złe(pomogą wyciągnąć wnioski na przyszłość).

 

z tymi konkursami to w zeszłym roku było tak, że wszyscy mocno poimprezowali i nikt nie miał ochoty brać w tym udziału.

 

ale w przyszłym roku coś dodamy na pewno :-).

 

dzięki za obecność i wytrwałość bo niedziela z pogodą się nie popisała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...