Skocz do zawartości

Wymiana oleju yamaha yzf 426 2000rok i inne pytania egzystencjalne


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Witam mam pytanie odnosnie filtra powietrza czy pod siodłem powinna byc jeszcze jakas oslona ? gdy sciagne siodło to widac filtr nie powinno byc jeszcze z gory osłony filtra?? z gory dzieki



dodam jeszcze ze na serwisowce nic nie widac!:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy sciagne siodło to widac filtr nie powinno byc jeszcze z gory osłony filtra?

 

Masz tak jak fabryka to zrobiła. Osłoną jest siodło.

Dodatkowo na stelażu,na który nakłada się siodło powinna być pewnego rodzaju uszczelka (u mnie (YZ250F) jest wklejony cienki pasek gąbki) w miejscu styku z kanapą i nie jest to fabryczne rozwiązanie ,ale działa ...

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fabrycznie powinna być tam taka plastikowa klapka, powinieneś widzieć od góry w airbox'ie dwa otwory na śrubki.

 

Może mi to pokazać na jakimś rysunku ???

Przeglądałem kilka różnych serwisówek i takowej klapki o której piszesz nie znalazłem

Ani w 426,450 czy tez 250 na stalowej ramie

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no Panie Kolego masz rację.. Nie ma w żadnej serwisówce tej klapki, ale za to w WR-ce takowa klapka się znajduje, a że airbox'y są te same to w YZ-F zostały tylko otwory z gwintem na śrubki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że airbox'y są te same to w YZ-F zostały tylko otwory z gwintem na śrubki ;)

 

Kanapy też są inne (zamykają air box od góry ),przez co taka klapka jest niepotrzebna.

 

Dzięki za wpis :flesje:

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanapy też są inne (zamykają air box od góry ),przez co taka klapka jest niepotrzebna.

Dzięki za wpis :flesje:

 

 

kolego u mnie kanapa nie zamyka filtra jest gdzies 5 cm przerwa miedzy siodlem a air boxem wiec?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział (jako były posiadacz) że raczej nie. Podpowiem, że miałem problem z temperaturą. Jak moto było sprawne to mogłem odpalić i iść na godzinę a temperatura była w normie. Jednak kiedyś zagotował kilkanaście km od domu i jak udało mi się wrócić to uszczelka pod głowicą była wydymana... Po zrobieniu uszczelki okazało się że po kilku minutach po odpaleniu na postoju zaczyna się gotować... Przyczyna: lewe powietrze z ciepłego ssania.

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanapa nie zamyka airbox'a, w boczkach masz otwory żeby go sobie podnieść lub unieść i tam jest wielka szpara przez którą idzie cały syf do środka.

ja mam 2000 rok nie widzialem nic takiego zeby cos uniesc lub przesunac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...