Skocz do zawartości

Charto-WSK-a


Dżawa50
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio na wsi pojehałem na charciku, do sklepu wraz ze mną jechał kolega na swym ogarku 200.. Pojejezdramy, patrzymy a tu co... Widzimy jak Stoii jawa 350 TS.. I dwaj goście, jeden w skórze itp.. Popatrzyliśmy na moto, a goscie chyba zajarali zę się interesujemy sprzetami.. wychodzą ze sklepu, i ten w "skórze do nas" zaczoł cos gadać.. Nie pamiętam jaki był początek .. ale wiem że coś gadał o silnikach jawowskich... Potem zapytał się mnie ..

-To Oryginalny Chart..

-Tak

-Wsadź sobie silnik od WSK-i, idealnie podchodzą

-Od której

-od 125, wyciągają w ramie charta 120 kilometrów na godzinę....

I teraz ja się pytam czy ten silnik można jakoś wsadzić, i ile to będzie dopi***lać...???? .. bo normalnie jak podchodzi to ja kupuje taki silnik..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem silnik od WSK 125 w motorynce wiec w Charcie też ppowninien sie zmieścić

To akurat chyba duzo osob z forum widzialo :twisted:

Powinien wejsc skoo w motorynie sie dalo :twisted:

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu odrazu mialby smigac 120 :|

chodzi o sam fakt czy sie da!

 

a jesli mu sie uda to napewno bedzie to cos nowego i najlepiej jakby dzawa opisal takigego przerobionego charta

 

nie rozumiem czemu jestescie tak sceptycznie nastawieni do pomyslu :|

zawsze cos nowego, pozatym mam nadzieje ze dzawa by nie zmasakrowal swego charta

pozatym to ze ktos cos sprobuje, sprawdzi to nie znaczy ze nagle cala polska zacznie tak robic i zostana charty zniszczone

 

ja uwazam ze moznaby poswiecic charta dla dobra nauki

a jak bedzie dobrze zrobione to sie nie rozleci

 

czekam na recenzje i fotki tego sprzeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kto powiedział że on będzie non stop napierał te 100 ... 95 km/h tu chodzi o to że jadąc te 60 km/h spokojnie miał by jescze sporo w zapasie ....... co do silnika to napewno by wszedł troche pokombinować migomatem ... wiertarką albo szlifierkoą i jest .... a co do policji to przecież chart to nie ogar ma inny silnik i jush wała można wcisnąć ,,,,,,,,,, jush gożej jak by na suszarkę wstawili i patrzą a tu 100 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: moim zdaniem to super pomysł .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość się znał na rzeczy to widać, skoro powiedział ze idealnie podchodzą to coś w tym było... 120 czemu nie skoro Chart ma inne przełożenia (żebatke z tyłu) moze i będzie muliło ale będzie zapierniczało..A co do kontroli to inwidualna sprawa.. a jakby mnie złapali na motorze bez prawka to też lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsk jedzie coś pod 80km/h ale waży prawie 100kg, chart przy mniejszej masie może osiągnął by 100 ale jak inne przełożenie walniesz, to 120 ? czemu nie ? :lol: na przyspieszeniu by tylko stracił ale przy tej masie to to by było chyba mniej odczuwalne :twisted: próbuj :lol: ale mały tuning jednak by chyba trzeba było przeprowadzić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...