Skocz do zawartości

Ktm Sx 250 muli i gaśnie po ruszeniu


Tasak_PL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
motocykl kupiłem wczoraj, nie miał śruby do regulacji mieszanki paliwo/powietrze i nie chciał odpalać, a jak odpalił i chciało się nim ruszyć to po wrzuceniu biegu i puszczeniu sprzęgła strasznie go muliło i praktycznie gasł, dzisiaj już ja kupiłem, wyczyściłem cały gaźnik i teraz odpala ładnie, można powiedzieć, że od "kopa" i na luzie normalnie wkręca się na obroty itd. tylko dalej gdy próbuje ruszyć jest to samo co było czyli po puszczeniu sprzęgła muli i gaśnie. Macie pomysły co to może być, może membrany?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyscilem go 2 razy i zrobilem to dokladnie, wiec to odpada, jeszcze go sprobuje wyregulowac :D sprzeglo jeszcze ciagnie troche, wiec zrobie to, moze ma to jakis wplyw na ruszanie :)

 

znalazłem przyczynę, urwała się jedna płytka od membrany i przez to cale to zamieszanie icon_smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy mimo wszystko nie masz zapchanego gaznika, przy skutrze mialem kiedys taki problem, byl spowodowany zapychaniem sie dyszy glownej, co skutkowalo niskim poziomie paliwa w komorze plywakowej.

 

Bzdura.

Jeśli jest niski poziom paliwa w komorze pływakowej,to na pewno nie jest on spowodowany zapchaną dyszą główną

Mylisz dyszę główną z zaworkiem iglicowym

 

 

znalazłem przyczynę, urwała się jedna płytka od membrany i przez to cale to zamieszanie icon_smile.gif

 

Jeśli nie znalazłeś odłamanej membrany,to radzę,abyś zdjął górę i poszukał resztek membrany,bo zajeździsz łożyska (w tym korbe) lub co gorsze tłok/cylinder

Edytowane przez DZIKOWSKI

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...