Skocz do zawartości

Skradziony Kingway - Custom


c64club
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrałem się wieczorem potestować Kingwaya Nakeda (chiński moplik) po "tuningu". Nr rej. SK8733. Z nowym wózkiem bocznym (samoróba), mocno dłubnięty wizualnie. Lampa, błotnik i bak WSK, "kosz" ze skrzynki amunicyjnej, wszystko czarny półmat, świeżo malowany, koła - typowie "gwiaździste" 18-calówki z chininy, opony "kostki" Heidenau (na wózku szosowa), owiewki rąk z MZ, kupa elementów własnej roboty.

Gaźnik się odkręcił lekko, stanąłem W Mysłowicach na Ul. Długiej (między Kosztwami a Dziećkowicami), czwartek 8.01 około 19. Kluczy brak, poszedłem do warsztatu. kiedy koło 21 wróciłem, sprzęta niet, jeno ślady w śnegu po nim zostały.

Miała być "premiera" na zlocie Pingwina, a tu zonk. Nawet fot sobie nie zrobiłem, bo to była tylko przejażdżka, żeby sprawdzić geometrię wózka.

Policjanci sugerowali, że może ktoś się pokusił na "taaaki stary motór" i gdzieś sprzęt wypłynie jako propozycja kupna "czegoś starego z przyczepką". Podobno debile się zdarzają. Jakby ktos miał ofertę zakupu "starej jawy z przyczepką" albo "junaka bez papierów" (laikowi to on się tylko z 4 pancernymi kojarzył) z Mysłowic lub okolic to moze akurat ktoś będzie go chciał opylić ze zmazanym VIN albo w częściach.

Edytowane przez c64club

www.grzegorski.net - witrualny kącik mojego warsztatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z fotek istnieje. Wczoraj na komendzie jak zglaszalem kradziez, to pytali, czy to nie ten za oknem, bo nim przyjechalem.

 

Zajepano mi motorower, ktory prawie identycznie dlubnalem dla brata. Tylko byl czarny i mial towarowy zbokowoz a nie pasazerski. Takze strata "3/4 biedy", bo brat juz nim i tak do pracy nie dojezdzal a od wiosny ma takiego Romana K125 jak moj. Ale kawal historii, kupa roboty, dwa lata dojazdow brata zima do pracy, teraz ten remont.

www.grzegorski.net - witrualny kącik mojego warsztatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...