Skocz do zawartości

Co mozna powiedziec o GPZ 600


Gość Rysiek24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema Rysiek

 

powiem tak moj kumpel mial takiego sprzeta i sam mialem okazje nim czasami polatac

 

niestety byl to sprzet ktorym bylo strach jezdzic w kazdej chwili moglo cos jebnąc w sliniku, stukało pukało i to ładnie jezeli juz na twoim miejscu nie kupowałbym takiego sprzeta przez tyle lat to on juz troche pobrał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japonia z lat 80 tych tow Polsce w wiekszosci zlomy, szczegolnie wszystkie ktore chociaz z wygladu przypominaja sportowe moto.

Jezeli szykujesz sie do skoku z MZ na jakas japonie i w dodatku nie masz kasy to zapomnij o scigantach. Najbezpieczniejsze dla ciebie typy to GS 400 / 450, XS 400 jedno i dwuwalkowa, GS500, CB450.

W tych maszynkach remont nie kosztuje majatku, czesci jest duzo i sa tanie ( EBay.de ) a motorki nie sa tak na smierc zajechane i czesto porozbijane jak scigi.

Moce silnikow, przyspieszenia i szybkosc sa 2 x wieksze niz MZ, wiec na razie wystarcza.

A jak twoje zarobki osiagna te 5 tys / miesiac to pomyslisz o czyms nowszym i szybszym :buttrock:))

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z niemiec ???

 

a co do tych mocy to bez przesady mz to nie simson kiedys przejechalem sie na cb 650 i wcale nie tak strasznie bylo :banghead: :buttrock: a ja nie naleze do ludzi odkrecajacych gaz do konca w miescie jedynie co do kosztow to moge sie zgodzic :buttrock: no ale czas pokaze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alternatywą jest GPX 600R jest to młodsze wcielenie GPZ600...kumpel śmiga takim GPX em...i bardzo ładnie to jeździ...a silniczek pracuje bardzo kulturalnie i spokojnie...chłodzony cieczą...o przyzwoitej mocy..jak na tą cenę...jeśli trafisz w miarę młody nie skatowany egzemplarz, to się nie zawiedziesz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy, do czego kupujesz motocykl w moich katowskich łapach motocykl wytrzymuje góra 1 sezon, więc polecam coś nowszego np. Silnik CBR 900 rok 2000 i jakaś starsza rama za 6 tyś to zmontujesz sobie świetnego Strita i masz pewność, że silnik wytrzyma a wygląd jest naprawdę niepowtarzalny, bo wszystko montujesz pod siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sa msilnik z cbr 900 kosztowal by z 8-10 tys zl + jakas konkretna rama z osprzetem to w sumie ze 20 tys na poczatek :buttrock: :buttrock: :banghead: albo zamontuje silnik do ramy etki :banghead: :evil: :mrgreen: ale mial bym wypasiona ete :banghead: :banghead: no ale strit fajna sprawa kiedys sobie zrobie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem GPZ'ą z 1985r. i bardzo miło wspominam ten motocykl. Moc 75KM po przesiadce z K750 była czymś super, hiper ogromnym więc się sporo nauczyłem na tym motocyklu. Pierwsza shimma przy 110km/h sprawiła że pierwszy raz w życiu omal się nie posrałem zaglądając do przedniej lampy z tyłem w pionie :mrgreen: .Moja była ściągnięta ze Szwajcarii w super stanie. Ale po roku było już trochę za mało i kupiłem GPX750R jeżdzę nią już trzeci sezon nie mogę powiedzieć o niej złego słowa. Jak byś trafił na taką GPZ'ę na jaką ja trafiłem to się nie zastanawiaj - bierz i śmigaj. Spalanie ok. 6l a z olejem to było tak że jak odpalałem i jechałem to brała a jak odpalałem i czekałem ok. 3 min to "nic" nie brała. Za moją dałem 5000zł a sprzedałem chyba za 5300 więc nic na niej nie straciłem a nawet zarobiłem.

Pozdro all :buttrock:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...