Skocz do zawartości

moto 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam motocykla enduro do jazdy po lasach, stromych podjazdach, brodzenia i katowania w błocie. Nie szukam typowego cross bo nie zamierzam jeździć na torze i skakać po 5m. Ogólnie rozrósznik i wentylator to mus. Czytałem ostatnio o husqvarna podobno to bardziej dopracowane ktmy.

Co możecie mi polecic?

Tylko nowki 2014rok

TTraz mam crf 450 nie spełnia moich oczekiwań. Wcześniej WR450F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym przejechał się po salonach wszystkich marek i popytał co mogą mi zaoferowac poza skasowaniu 30 paru tysi za moto. Według mnie to w każdej klasie czy to 2T czy 4T motocykle dzisiaj różnią się szczegółami. To przy używkach jest większy problem bo przede wszystkim wybierasz ten w najlepszym stanie mechanicznym a później dopiero markę i wyposażenie

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam motocykla enduro do jazdy po lasach, stromych podjazdach, brodzenia i katowania w błocie. Nie szukam typowego cross bo nie zamierzam jeździć na torze i skakać po 5m. Ogólnie rozrósznik i wentylator to mus. Czytałem ostatnio o husqvarna podobno to bardziej dopracowane ktmy.

Co możecie mi polecic?

Tylko nowki 2014rok

TTraz mam crf 450 nie spełnia moich oczekiwań. Wcześniej WR450F

A co bylo nie tak z WRą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co bylo nie tak z WRą?

był to rocznik 1998 na stalowej ramie. była ciężka i paliła tylko z kopniaka co było utrudnieniem w przypadku zatrzymania na podjeźdie lub w błocie.

teraz szukam nówki zastanawiałem się nad yz450 jest mocniejsza ale nie ma rozrusznika według opisu. ogólnie wr mi się podoba. yeżdzi ktoś rocznikiem 2013 2014? podpowiedzcie coś.

crf450 jeździ mi się super jeśli chodzi o moc ale za twarda dla mnie w teren nie bardzo bardziej na tor

 

nigdzie w sieci nie mogę znaleźć opini na temat enduro powyżej 2012 roku

Edytowane przez mucha56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTM 350 "Six Days Edition". Znajomy ma i twierdzi, że daje to radę. Tylko pytaj od razu w KTMie w Łodzi - tam jest duża szansa wyrwania czegoś nowego, ale np. ze starszego rocznika za dobrą cenę.

 

O takie cuś:

foto-4060-640.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...