Skocz do zawartości

Co wybrać na początek?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem na stronie Enduro Boys jednego z forumowiczów i i mam w związku z tym pytanko - czy Honda MTX 80 ma więcej mocy od Yamahy DT 125???

 

NIE, nie ma . Te dane techniczne na tej stronie są wyssane z palca. MTX 80 ma 10KM i nie wieżcie jak ktoś podaje wiecej. to poprosyu sciema dla ludzi którzy sie nie znają.

DT 125 na rynku niemieckim ma 12KM a po odblokowaniu 27.

 

czy istnieje takie coś jak Honda MTX 125??

Tak istnieje. nawet ostatnio sporo tego na allegro było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie ceny są takich motorków np. z końca lat 80 początku 90?

 

DT 125 do 88 czyli ta z jedną tarczą mozna kupić od 2,5 tys te nowsze czyli od 89 musisz miec koło 3,5 tys w zwyż

 

i ile takie coś pali przed i ile po odblokowaniu??

od 4 przy spokojnej nawet do 7-8 przy ostrej jeździe.

 

I co polecacie DT czy MTX?

Zdecydowanie DT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dream on Filu

Te marzenia mogą się ziścić Danielu :( Podobno Filuś jeździ już o WIELE lepiej od ciebie słoneczko… :roll:

I bynajmniej nie od Filusia tego się dowiedziałam... :( :roll:

 

"Gdzie diabeł nie może, tam babe pośle" :mrgreen:

Proszę mi to nie podburzać forumowiczów :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gdzie diabeł nie może, tam babe pośle"

Proszę mi to nie podburzać forumowiczów

 

Hehehe... Takaz ze mnie baba jak z ciebie słoneczko baletnica :clap: ale co tam...

Ja nie podpuszczam [ :( ] chcę sie przekonać kto faktycznie jest lepszy - bo gadać każdy umie i może...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dream on Filu

Te marzenia mogą się ziścić Danielu :( Podobno Filuś jeździ już o WIELE lepiej od ciebie słoneczko… :roll:

I bynajmniej nie od Filusia tego się dowiedziałam... :( :roll:

 

Filu ... nie widzialem, ale domyslam sie ze jezdzi lepiej. Kiedy ja sie kurowalem on trenowal - i poklony mu za to :clap:

 

PS: Nie proboj bic mnie w dume bo i tak ci nie wyjdzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A ja bym polecil Ts-ke :D. Mam swoja od poczatku wakacji 2004 i nie bylo ani jednej awarii po prostu nic. Kumpel katuje juz 2 sezon Ts70 zalal ja kiedys woda po czym kopal wiele razy (oczywiscie nie odpalilA). Potem wyczyscil i osiagi sie nie zmienily. Praktycznie nie docieral tez tego sprzeta i na orginalnym przelozeniu osiaga predkosci rzedu 110km/h. Mimo malego gaznika (12mm :/ ) motorek naprawde swietnie sprawdza sie w terenie ;). Ma duzo lepsze osiagi niz Yamaha Tw125 (kolega taka ma dlatego porownuje). Widzialem kilka Ts-ek i szczerze mowiac nie spotkalem sie z zakatowana ;). Jesli chodzi o czesci polecam firme Motorland na Cyklamenow przy wale Miedzeszynskim. Oni zajmuja sie glownie Ts-kami. Pozatym wiekszasc czesci pasuje od RMX-a ( ja mam od niego cylinder) gdyz silnik przez ponad 10 lat nie ulegl wiekszym zmianom. Aha bym zapomnial. Ja kupilem swoja Ts w cenie 800zl ;). Brakowalo jedynie lamp. Wszystko legalnie (zarejestrowana, oplacona). Kumpel ktory latal nie raz na Yamaha Dt80 nie mogl uwierzyc ze moj sprzet to 70cc ;). Kiedy mialem cylinder 50cc z 3 biegu stawial ja nawet na gume :twisted: !! Z jedynki idzie bez problemu z samego gazu. Aha i chyba moc jest sporo wieksza niz w MTX-ie (ale moge sie mylic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...