Skocz do zawartości

Co wybrać na początek?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Mtx co jest na fotce to Hd06 czyli najprostaszy i najstarszy mtx. Ceny Dt są większe bo u nas 80% MTXów to własnie hd06 a DT to większosc wersji juz ma tarcze i jest chłodzona cieczą czyli odpowiada MTXowi HD09 który wcale nie jest taki tani. Do tego produkcje MTXów zakończono chyba w 90 roaku a Dt 80 produkowali dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdze na MTXie moj kuzyn ma DeTke sadze ze te dwa motory maja podobne parametry czy wybierzesz DT czy MTX i tak powinnas byc zadowolona.... Uwielbiam dziewczyny a te ktore smigaja na enduro maja u mnie szczegolne wzgledy :buttrock:

Też uwielbiam, A to tak rzadko spotykane :banghead: A ja mieszkam w Wawie :mrgreen:

Ale chwilowo jestem bez motocykla.

Ale jak kupie, to mozemy się gdzieś przejechać, Co ty na to Pink :?: 8) :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak – właśnie mój kumple powiedział mi żebym kupiła sobie moto z silnikiem chłodzonym cieczą, ale polecił Suzuki TS [on ma Yamahe DT50MX]… Szczerze mówiąc to bardzo mało tych modeli [TS]…

 

Kupuję moto prawdopodobnie tylko na rok, a później kupię coś większego – sam już nie wiem… Trochę się już pogubiłam… :buttrock: Podbno w MTX jest dużo roboty i są o wiele częściej zawodne niż DT – a TS?... Ostatnio na allegro znalazłam TS za 2,5tyś.

 

:buttrock: :banghead: :banghead: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbno w MTX jest dużo roboty i są o wiele częściej zawodne niż DT

 

To nie dokładnie tak . Poprostu MTXy sa starsze od DT i mają większe przebiegi. Tyle, że polacy fałszują dokumenty i sprzedają HD06 który przestali produkować w 82 roku jako z 88 albo 90. ( nasz forumowy kolega dał sie na takie coś nabrać). Druga sprawa to też taka, że kudzie kupują duzo tańsze częsci zamienne z kemotu albo larsona i one już nie sa tak trwałe jak orginalne ( które są 3 razy droższe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filu - znasz Icea_PL? Twoje przezwisko gdzieś mi się już obiło o uszy. Albo się mylę.

 

No tak - Polacy są dobrzy w fałszerstwach. Kupując zaopatrzę się w „specjalistów” żeby mnie nikt nie oszukał… :buttrock: Chyba kupię MTXa – ze względu na cenę…

Czy MTX w dobrym stanie może kosztować 2 tyś czy one raczej chodzą drożej? Bo jeżeli będę musiała wydać 2,5 to już sobie dołożę i kupię DT… Pogubiłam się :buttrock:

 

Ech zresztą! Co ja się tak boję! Kupię MTX tylko na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filu - znasz Icea_PL? Twoje przezwisko gdzieś mi się już obiło o uszy. Albo się mylę.  

 

No tak - Polacy są dobrzy w fałszerstwach. Kupując zaopatrzę się w „specjalistów” żeby mnie nikt nie oszukał… :buttrock: Chyba kupię MTXa – ze względu na cenę…  

Czy MTX w dobrym stanie może kosztować 2 tyś czy one raczej chodzą drożej? Bo jeżeli będę musiała wydać 2,5 to już sobie dołożę i kupię DT… Pogubiłam się :banghead:  

 

Ech zresztą! Co ja się tak boję! Kupię MTX tylko na rok.

 

Tak znam :banghead:

Też coś czułem, że jesteś koleżanką Ice'ego :mrgreen: Po niektórych wypowiedziach.

To wkońcu kiedy kupujesz sprzęta :?:

 

A i przy okazji na forum panuje taka zasada, ze nie walimy postów jeden pod drugim, ponieważ jest taka opcja jak "edytuj' przy każdym twoim poście, to tak woli wyjasnienia :buttrock:

 

Mam nadzieje, ze niedługo spotkamy się na trasie.. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też coś czułem, że jesteś koleżanką Ice'ego  Po niektórych wypowiedziach.

Jakie wypowiedzi?...

 

Przespałam się z tym i postanowiłam, że kupuję MTXa.

Najpóźniej za 2 miesiące. Zbieram kasę, – ale jak uzbieram tysiaka to Mama zapowiedziała, że dożuci też coś do siebie :mrgreen:

 

Ok. będę pamiętać, żeby nie pisać postów jeden pod drugim :roll:

 

Na pewno się spotkamy. Ale jak RMXa sprzedałeś to na czym teraz jeździsz :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na stronie Enduro Boys jednego z forumowiczów i i mam w związku z tym pytanko - czy Honda MTX 80 ma więcej mocy od Yamahy DT 125??? Zastanawiam się właśnie nad kupnem jakiegoś enduro o pojemności 125 i wybrałem właśnie Yamahe DT 125 ale jak Honda ma więcej mocy przy mniejszej masie to chyba kupię Honde. I jeszcze jedno - czy istnieje takie coś jak Honda MTX 125?? Jakie są mniej więcej spalania takich moto na 100 km??

moto planuje kupić jakoś za 1-2 lata bo brak kasy (trzeba dopiero zarobić) a jak na 18-stke kasa wpadnie... :D

Pomocy bo już zgłupiałem i nie wiem na co kase zbierać. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...