Skocz do zawartości

Jaki gaźnik zamienny podpasuje do Virago 125


meter30
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do wymiany membranę w gaźniku w Virago 125. Takich membran po prostu nie ma, znalazłem gdzieś na niemieckim ebayu za 130 Euro. Gaźników używanych też nie ma, pytałem wszystkich z allegro i olxa którzy mają jakiekolwiek części do tego motoru. Gaźników po prosu brak... Membranę pokleiłem kondomem ale to nie to. Już 3 misiące pier..le się z tym jak cygan z matką. Może ktoś stosował inny gaźnik w takim motorze i podpowie od czego inny bardziej dostępny będzie pasował? Jest to gaźnik mikuni (modelu nie znam) leżący tj komora pływakowa jak i membrana są po bokach, da dole przykręca się go do króćca, a od góry ma wlot filtra powietrza. Wygląda tak jak na zdjęciu i tak też jest montowany. Średnica zewnętrzna króćca ssącego 34mm, wewnętrzna 26mm. Może nadaje się jakiś od chinola, albo inny, a może ktoś ma taki gaźnik najlepiej bez tego zjeb...go podciśnienia?

12080897801883353619.jpg

Edytowane przez meter30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj gaźnika o tej samej średnicy wewnętrznej gardzieli,później kombinuj z rozmiarami dysz aż uzyskasz odpowiedni skład mieszanki.

Czeka Cię długa i skomplikowana regulacja,która w przypadku zle wykonanej może zatrzeć silnik

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba_zanetti tak, to jest ten gaznik. Tylko pytanie czy jest do 125 czy 250 bo roznia sie srednicami dysz i przepustnica.

Daniel 1992- membrana jest zespolona razem z przepustnica- dobranie membrany tylko z tego modelu gaznika.

Myslalem raczej o rozwiazaniu zeby kupic gaznik od chinczyka 125, przerobic dolot i tak go zamontowac. Nowy chinski gaznik to 80zl- 6 razy taniej niz membrana do oryginalnego gaznika:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze, że będzie pasował do 125 więc powinien pasować, dysze zawsze można wymienić.

Mogę pomóc Ci go sciągnąć do Polski.

Jak coś to PW.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meter30

ale w automatach chińczykach też membrana jest zespolona z przepustnicą ,może od jakiegoś modelu 125(chińskiego) spasuje .A co do gaźników od chińskich ,nie wiem czy by coś z tego było bo nie są przystosowane do pracy w pionie będzie się wieszał pływak .

Edytowane przez Daniel1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...