Skocz do zawartości

tuning kasku


Rekomendowane odpowiedzi

Zrobienie nakładki na kask, to nie jest żaden problem. Mata szklana, żywica i można tworzyć cuda. To jest bardzo wdzięczny materiał, który pozwala na uzyskiwanie dowolnych kształtów.

Tylko to ograniczenie widoczności mnie niepokoi. Trzeba by sprawdzić, czy przy zachowaniu oryginalnych proporcji kasku Boby Fett-a, poprzeczna szpara wizjera nie wypadnie na czole, albo poniżej nosa?

Kask Boby nie ma zbyt skomplikowanej bryły. Z Vaderem było by gorzej. ;)

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lordem nie ma problemu i nawet na bramie zlotu zmieni ci głos http://www.star-wars.pl/News/5949

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiona mata szklana i żywica, jeszcze zakup jakiegoś kasku matrycy i będę działał.Sądzę że opierd... kask pianką budowlaną, wymodeluję i zabiorę się za laminaty.

Jedyny problem widzę w tym że jestem okularnikiem i jakoś to będę musiał zgrać...., no chyba że szczękowca zastosuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiona mata szklana i żywica,

 

A gdzie i co kupiłeś? Mam nadzieję, że nie w jakimś markecie, i że nie z utwardzaczem w postaci różowej pasty w tubce.

To jest niebezpieczny zestaw. Można przesadzić z utwardzaczem i doprowadzić nawet do samozapłonu. To co podają na opakowaniu jako proporcje mieszania, często nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Taki towar najlepiej kupować w sklepach żeglarskich, albo w normalnych sklepach z tego typu asortymentem.

Jakbyś miał jakieś zagwostki, to śmiało pytaj. Przerobiłem trochę tego towaru i mam znajomych, którzy przerobili jeszcze więcej. :wink:

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mata szklana "zwyczajna" oraz taka o fakturze "tkaniny węglowej", żywica Novola Plus 720 z utwardzaczem Betox 50 PC.

Na razie muszę przemyśleć dokladnie co i jak, a potem dnia któregoś nagrzac garaż (mam narzewnice gazową 10kW i pełną butlę 11kg) i zamieszać w laminatach.

Chodzi mi też mocno po głowie zakup giętarki plexi z OLX, ale podołać wszystkiemu przed gwiazdką będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chwile to potrwa ponieważ nadal czasem jeżdżę, a nowy Shark Raw będzie pod choinkę. Rozbrojenie na tę chwilę mojego jedynego kasku by mnie uziemiło.

Komplet materiałów (no może poza farbami) mam i od 19 grudnia wolne do 7 stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ogólnie to wiesz, jak się tym wszystkim posługiwać? Jak i czym odtłuszczać, jak mieszać, jak nakładać? Masz jakieś ciepłe i duże pomieszczenie do roboty? Masz maskę przeciwgazową? To jest bardzo ważne, bo styrenem można się na prawdę łatwo zatruć. Niestety wiem co mówię :mellow:

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...