Skocz do zawartości

Custom chopper


DarkRed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedawca twierdzi że ten chopper to Harley Davidson, w papierach wpisane jako marka rekonstrukcja "reconstruct" rocznik 1976

rama z 1999 paughco sport 57-76 chop. W dowodzie "tiltle" nie jest podana pojemność silnika tylko nr 69XLCH... czyli iron head , jak zarejestrować motocykl który ma wpisanew dowodzie rekonstrukcja ?

Edytowane przez DarkRed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reconstruct to taki nasz SAM. Pytanie co masz wpisane jako nr VIN lub ramy.

jak był zarejestrowany tam to i tu zarejestrujesz...musisz się tylko ( niestety) dopasować do naszych realiów.

Jak rejestrowalem zabytka to kazali mi umowę kupna z właścicielem przynieść. (Juz nie żył, a moto z papierami od jego syna dostałem wraz z podpisana deklaracja itp.) I co? Za godzinę przynioslem umowę i zarejestrowalem... :)). Bez tego może do dzisiaj bym się pytał po forach co zrobić. ..

dasz rade.

BTW sprzęt super oldschoolowy. Gratulacje. Widać jak się powoli zmienia mentalność i coraz częściej ludzie customy sprowadzają. .. mnie też kusi. Oj kusi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reconstruct to taki nasz SAM. Pytanie co masz wpisane jako nr VIN lub ramy.

jak był zarejestrowany tam to i tu zarejestrujesz...musisz się tylko ( niestety) dopasować do naszych realiów.

Jak rejestrowalem zabytka to kazali mi umowę kupna z właścicielem przynieść. (Juz nie żył, a moto z papierami od jego syna dostałem wraz z podpisana deklaracja itp.) I co? Za godzinę przynioslem umowę i zarejestrowalem... :)). Bez tego może do dzisiaj bym się pytał po forach co zrobić. ..

dasz rade.

BTW sprzęt super oldschoolowy. Gratulacje. Widać jak się powoli zmienia mentalność i coraz częściej ludzie customy sprowadzają. .. mnie też kusi. Oj kusi...

 

W dowodzie rejestracyjnym "tiltle" nie ma nr ramy jest tylko nr silnika, podobno w stanie New Jersey wpisuje się nr silnika, mam osobny papier certyfikat producenta na ramę, z nr ramy, brak pojemności silnika ale do tego można dojść na podstawie nr silnika, prawdopodobnie jest to 900 ccm, jeśli rama jest z 1999 paughco sport model 57-76 chop a silnik, z 1976 to chciałbym rejestrować na zabytek, tylko co będzie w polskim dowodzie SAM ?, można taki custom SAM na zabytek zrobić, czy ktoś już przerabiał ten temat ?

Edytowane przez DarkRed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...