Skocz do zawartości

Astra OPC H czy BMW E46 330ci


Jarek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie może miał ktoś doczynienia z tymi samochodami chodzi mi bardziej o wrażenia z jazdy jak się auta zachowują przy ostrzejszej jeździe. Astra nowsza 241KM silnik Z20LEH, Bmw trochę starsze bo jak już coś to w pełnym m-pakiet czyli raczej będzie mnie stać na wersję przedliftową silnik M54B30, budrzet 30tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he, dobre, fwd vs rwd

astra będzie szybsza bankowo oraz lepiej wykonana i ewentualne koszty napraw będą niższe

ale czy będzie radocha na zakrętach to nie wiem, są jeszcze inne fajne auta w takich pieniądzach, szczerze bym poszukał czegoś z V8

ja już na fwd się nie przesiądę musi być tylny dyfer i Vka pod maską

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś w tym prawdy jest ale dać znowu 30tyś za auto z 2001r to już 13 letnie auto a nie jest to jakieś unikatowe auto pełno tego jeździ jakie masz inne auta na myśli ?? Golf V GTI odpada ponieważ wizualnie mi się nie podoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

topowe modele nie tracą na wartości tak szybko jak zwykłe wersje

na grupę VW to nawet bym nie patrzył

 

coś zza wielkiej wody albo auto z celownikiem

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he, dobre, fwd vs rwd

astra będzie szybsza bankowo oraz lepiej wykonana i ewentualne koszty napraw będą niższe

ale czy będzie radocha na zakrętach to nie wiem, są jeszcze inne fajne auta w takich pieniądzach, szczerze bym poszukał czegoś z V8

ja już na fwd się nie przesiądę musi być tylny dyfer i Vka pod maską

 

To mnie rozbawiles, Astra i lepsze od BMW wykonanie :biggrin:

 

Ja nie wyobrazam juz sobie powrotu do przednionapedowych aut, jesli mowa o takich, ktore maja dawac przyjemnosc z jazdy.

BMW swietnie sie prowadza o ile sa w 100% sprawne, uklad kierowniczy dostarcza wszystkich informacji, latwo sie dzieki niemu auto kontroluje, nie przechodza zadne drgania, szarpniecia na kierownice jak to sie zdarza w mocnych przednionapedowkach, BMW potrafia naprawde szybko pokonywac zakrety. Dzwiek R6 BMW jest piekny i nie trzeba wcale ciezkiej V8 pod maska by byla frajda z jady.

 

coś zza wielkiej wody albo auto z celownikiem

 

Do sportowej jazdy za 30 tys? Jaki to mialby byc Mercedes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...