Skocz do zawartości

Kilka pytan odnośnie cr 125


Narky
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Mam kilka pytanek odnośnie Hondy Cr 125ccm z 2000 roku.

Gdy podniosłem motorek i ruszam tylnim kołem cały wahacz lekko mi chodzi na boki. Gdy dam koło w góre i w dół to mam takie uderzenie jakby nwm nie było jakieś tulejii.

 

Wiadomo, że jeżeli się rusza na boki to tuleje od wahacza, a jezeli góra dół to od amortyzatora ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zużyty komplet łożysk i tulejek. Najprawdopodobniej wahacza, amortyzatora oraz kiwaczki. Tanio nie będzie bo trzy komplety naprawcze wyniosą cię 400-500zł ale tak to jest jak się nie wymienia na czas i nie czyści łożysk. Rozbierz wszystko i sprawdzaj gdzie konkretnie jest luz.

Edytowane przez heniek128
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem się za to brać i jest taka sytuacja.

Łożyska w kole są wywalone, oraz śrubka która trzyma u góry amortyzator była nie dokręcona. Co się okazało jest na niej zerwany gwint. Nie da się dokręcić ani odkręcić. To jest powód tego łupania góra dół. I teraz pytanko.

Gdzie taką śrubke dokupić ? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetne tą śrubkę. Z tym sobie poradze. Zamiennik tej śrubki też jakoś znajdę.

Mamjescze pytanko odnośnie tuleii tego amortyzatora.

http://sklep.olekmotocykle.pl/all-balls-lozysko-tylnego-amortyzatora-gornedolne-honda-dolne-cr-125r-97-07-cr-250r-97-07-crf-250r-04-13-crf-250-suzuki-gorne-rm-8085-90-12,394207.html

Taka będzie pasować ?

Honda Cr 125 1999 rocznik. Górna tuleja tylnego amortyzatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetne tą śrubkę. Z tym sobie poradze. Zamiennik tej śrubki też jakoś znajdę.

Mamjescze pytanko odnośnie tuleii tego amortyzatora.

http://sklep.olekmotocykle.pl/all-balls-lozysko-tylnego-amortyzatora-gornedolne-honda-dolne-cr-125r-97-07-cr-250r-97-07-crf-250r-04-13-crf-250-suzuki-gorne-rm-8085-90-12,394207.html

Taka będzie pasować ?

Honda Cr 125 1999 rocznik. Górna tuleja tylnego amortyzatora.

 

Z opisu wynika,że to jest dolne łożysko amora,a Ty potrzebujesz górne.

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...