Skocz do zawartości

Poszukiwania cruisera, który tnie w zakrętach jak turystyk:)


Tobik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy choppery nadają się jedynie do dostojnej jazdy prosto czy też są takie którymi da się pośmigać fajnie po zakrętach? Oczywiście nie chodzi mi o śmiganie z prędkością jaką by to robił rasowy ścigacz ale o to czy da się na nich zrobić coś więcej niż dostojna, spokojna jazda.

 

Tutaj filmik Honda Shadow 600 w 3:40 zaczyna się fajny slalom:
Jak sądzicie? Czy Hondą Shadow 600 po mimo że to chopper można się fajnie bawić na krętych drogach (z rozsądnymi prędkościami)?
PS. Na razie nie mam nawet prawa jazdy A (dopiero byłem na kilku jazdach). Po prostu badam temat na przyszłość.
Edytowane przez sna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się przyjrzyj to zobaczysz jak to vt600 węzykuje w winklach . Ale i tak będziesz mieć radochę a jak się skończy to przesiadka na inny.

Gdzies był filmik jak koleś goldasem kufry ściera i przerzuca go z lewa na prawo prawie jak Rossi przecinaka :D

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie mógłbym tym jeździć. Znajomy dał mi się raz przejechać i za cholerę nie mogłem się odnaleźć - nogi prawie prosto, ręce stosunkowo wysoko, a te kilka zakrętów zrobionych na jego kanapie - to były najbardziej nieprzyjemne zakręty na moto w moim życiu.

Co prawda to było coś chińskiego, ale fakt faktem - masakra.

"Suzuki maj motór maj lajf"
En-125 2a '05 | GPZ500S '89 | Bandit 600N '97 | ZX-6R '96 | En-125 2a '05

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...