Skocz do zawartości

Blokada manetki gazu


Spider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może jakiś ciekawy patent na wykonanie blokady manetki gazu,a może są jakieś gotowe blokady. Chciałbym trochę poświrować na motocyklu a do kilku trików potrzebowałbym stałej prędkości i do tego przydałoby mi się zblokować manetkę gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe widze że jakiś "swój" ziom ja gaz blokowałem w bardzo prymitywny sposób

 

acz kolwiek udany, więc tak urywałem kawałem szmatki i wkrecałem jak pomiędzy manetke a ta "puszeczke" ze wszytskimi przełącznikami, myśle ze dobrze wytłumaczyłem :roll:

 

hey powiedz jakie trocki robisz?? jak coś foty zapodawaj

 

a czym pomiatasz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, w świrowanie ma moto dopiero zaczynam się bawić.Kilka numerów nawet mi wychodzi-na tylnym, na przednim (ale tylko zatrzymanie a nie jazda) chciałem spróbować ślizgania się na butach za moto czy stawania na zbiorniku ale właśnie do tago porzebuję zblokować gaz.Dzięki za odp.Jeżdżę BANDYTĄ.Kilka moich fotek jast w albumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak' date=' w świrowanie ma moto dopiero zaczynam się bawić.Kilka numerów nawet mi wychodzi-na tylnym, na przednim (ale tylko zatrzymanie a nie jazda) chciałem spróbować ślizgania się na butach za moto czy stawania na zbiorniku ale właśnie do tago porzebuję zblokować gaz.Dzięki za odp.Jeżdżę BANDYTĄ.Kilka moich fotek jast w albumie.[/quote']

 

hahah ladny lol moj ziomal , jeszcze b6 nierozbiles??? poczekaj wroce niedlugo to obmyslim patet

ps skad dowiedziales sie o tym 4um??? bo ja Ci sie niechwalilem :mrgreen:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęta jeszcze nie rozbiłem ale jestem na najlepszej drodze do tego zeby przerobić go tak jak gsx-r :buttrock: tak apropo to wracaj z tego zadupia bo nie ma z kim poświrować po mieście :smile2: a forum sam znalazłem i nie mam adresu od ciebie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe widze że jakiś "swój" ziom ja gaz blokowałem w bardzo prymitywny sposób

 

acz kolwiek udany' date=' więc tak urywałem kawałem szmatki i wkrecałem jak pomiędzy manetke a ta "puszeczke" ze wszytskimi przełącznikami, myśle ze dobrze wytłumaczyłem :roll:

 

hey powiedz jakie trocki robisz?? jak coś foty zapodawaj

 

a czym pomiatasz???[/quote']

 

Patent ze szmatką sprawdza się całkiem dobrze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w swoim sprzęcie dwie linki - wystarczy pokombiniwać ze spręzyną przy gaźnikach. Dość mocne napięcie linek też powoduje opory na manetce. Nie wiem czy dobrze kombinuję, bo najczęsciej w warsztacie działm tak, by wszystko się elegancko cofało a tutaj wręcz odwrotnie :-).

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wystarczyłoby po prostu włączyć ssanie? Ogólnie jazda na ssaniu powoduje przenikanie paliwa do misy olejowej ale czy przez te kilka sekund coś może się przedostać pod tłoki?

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie propozycje. Wypróbuję i zdam relację. Jak narazie to szmatka wystarczyła żeby nauczyć sie stawać na baku i zaliczyć jedną glebę :buttrock: wszystkim polecam crachpady lub gmole - mogą wiele uratować :smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...