Skocz do zawartości

Przewody hamulcowe w stalowym oplocie


Spider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak....

 

Wymieniłem przód.

Pojechałem kupic sobie sakwy ale okazały się nie teges do mojego więc myślę jak już się napaliłem to muszę coś kupić 8) :mrgreen:

 

No i przypomniałem sobie jak ostatnio gadałem z jednym gościem na bazarze wŁodzi o stalowych oplotach, no to dawaj do niego przycielismy na miare zaplacilem za trzy przewody jeden z klamki do rozdzielacza i dwa z rozdziałki na tarcze nie pamietam dokladnie ile ale wiem ze mniej niz 200 zł.

Założyłem odpowietrzyłem i jaki efekt?? Z Gumy zrobiła się żyleta, nie mam hebli 320 i 6-tłoczkowych zacisków ale ważącą 216 na sucho maszyne wraz ze mną w siodle zatrzymują duuużo naprawdę duzo skuteczniej.

 

jednym słowem POLECAM!! Możez kiedyś podziękować sobie że się na to skusiłeś :!: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalowy oplot... ZDECYDOWANIE TAK.

Zmienilem w MZ pompe i zacisk, nie moglem kupic przewodu gumowego bo zacisk od SV 650 i pompa z GPZ 500. Zrobilem na miare, mam teraz chebel ktorego w praktyce uzywam tylko jednym palcem, wlasciwie przy dowolnej predkosci i nawet przy mocnym chamowaniu. Dwa paluszki na klamce to juz hardcore. Stalowe przewody sa ZDECYDOWANIE lepsze, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o Wasze opinie na tematy wymiany gumowych przewodów hamulcowych na przewody w stalowym oplocie. Efekty wymiany' date='ceny itd[/quote']

przeciez jezdziles moim b12 na stalowkach to po co zadajesz glupie pytania :smile2:

 

A kiedy to biło kiedy jeździłem na twoim sprzęcie 8O>Nie pamiętam nawet jak to jeździlo nie mówiąc już o hamowaniu. A tak ogólnie to nawet nie wiedziałem ze tam miałeś stalowy oplot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Moze ktos zapodac linka, z laski swojej, na firmy tym sie trudniace? Raczej nie chodzi mi o gotowe produkty, tylko takie robione na przymiar.

 

Wielkie thanx z gory!

 

witam

każdy konkretny serwis powienien mieć takie przewody

gdybyś miał ochote wybrać się do bielska to moge podać adres ale sądzę że z gdańska bedziesz miał troche daleko :smile2:

ja zapłaciłem za swoje 60zł za metr przewodu plus końcówki-jakies 25zł za sztukę

 

http://www.olek.sklep.pl/index1.php

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...