Skocz do zawartości

biegi zakleszczanie sportster xl


Rekomendowane odpowiedzi

witam. jak w temacie zakleszczaj mi sie biegi w mym sporciaku .. czasem jest tak ze zakleszczy sie i nie mozna go wyrzucic..nie jest to regula wystepuje przypadkowo. czy regulacja sprzegla pzryniesie zamierzony efekt by biegi nie zakleszczaly sie ...

i tu pytanie jak zaczac regulacje by dobrze wyregulowac.?? czy to pomoze ?? moze olej zmienic ? hm... chce to usunac ale czy sie da? :banghead:

pzdr sportster xl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieg nie moze sie "zakleszczyc", natomiast mechanizm zmiany biegow moze miec np slabsza sprezyne co spowoduje niemoznosc wyrzucenia biegu i przejscia na drugi. Sadze ze pojedz do warsztatu z tym uszkodzeniem zeby samemu nie szukac igly w stogu siana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. zakleszczanie moze niefortunne slowo..ale bieg sie wbija ale pozniej trudno go wyluzowac?/wiesz kolego mam troche mozliwosci i moge sam obejrzec to ale trzeba by kape odjac itd.. jest troche roboty ..dzis zobacze stan oleju moze on jest winnien. warsztat to ostatecznosc ... dla mnie ...nie chodxi o kase ..... lubie sobie pokrecic i mysle ze nie jest to takie skomplikowane... tak mysle..

pzdr

Edytowane przez marek hd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. zakleszczanie moze niefortunne slowo..ale bieg sie wbija ale pozniej trudno go wyluzowac?/wiesz kolego mam troche mozliwosci i moge sam obejrzec to ale trzeba by kape odjac itd.. jest troche roboty ..dzis zobacze stan oleju moze on jest winnien. warsztat to ostatecznosc ... dla mnie ...nie chodxi o kase ..... lubie sobie pokrecic i mysle ze nie jest to takie skomplikowane... tak mysle..

pzdr

 

Jak to takie proste to po co pytasz? ;) Blokuje się każdy bieg? Mozesz wrzucić 1-luz-2-3? A w drugą stronę? Regulacja sprzęgła to w H-D jedna z czynności obsługowych przy przeglądzie, nie robiłeś tego nigdy? Olej raczej nie jest winny ale może, może (stary, niewłaściwy do typu motocykla?). Ja bym sprawdził jeszcze cięgła jak złapią jakiegoś luzu to czasami podobne cyrki się dzieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak to takie proste to po co pytasz? ;) Blokuje się każdy bieg? Mozesz wrzucić 1-luz-2-3? A w drugą stronę? Regulacja sprzęgła to w H-D jedna z czynności obsługowych przy przeglądzie, nie robiłeś tego nigdy? Olej raczej nie jest winny ale może, może (stary, niewłaściwy do typu motocykla?). Ja bym sprawdził jeszcze cięgła jak złapią jakiegoś luzu to czasami podobne cyrki się dzieją.

pytam zawsze. nikt nit jest madry do konca.. :) czlek sie uczy cale zycie.. no wlasnie ciegla troche maja luzu......a blokuje sie nie kazdy jest to nieregularne ..jest roznica miedzy proste a nie skomplikowane .....pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...