Skocz do zawartości

Szyby MGG - warto ?


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze ta przystepna cena cos nie taka, za szybe w mgg zaplacisz 140 zl z mocowaniem
ale za małą którą mocujesz do lampy a za dużą chyba 290zł.Ten gościu co wystawia na allegro to ten z MGG.

 

chyba bedzie zbyt duzawa.
do mojej er-5 na pewno.Zobacz produkty Givi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Mysle ze ta przystepna cena cos nie taka' date=' za szybe w mgg zaplacisz 140 zl z mocowaniem [/quote'] ale za małą którą mocujesz do lampy a za dużą chyba 290zł.Ten gościu co wystawia na allegro to ten z MGG.

 

chyba bedzie zbyt duzawa.
do mojej er-5 na pewno.Zobacz produkty Givi.

 

Pozdrawiam

 

ale zawsze mozna zamowic u goscia wezsza i nizsza (30cmx33cm), podobno nie ma z tym problemow i nie podnosi za to ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad kupnem takiej MGG do Bandita 600 wersja N, mysle ze bedzie OK.

 

Jak ktos kupi taka do golasa to niech da znac!

 

Tylko mam maly problem-kolor. Biala czy jasny grafit ? Nie chce zakrywac chromowanych solniczek (zegarów) z przodu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Witam.

Postanowiłem nabyć wyższą szybę do Transalpa, więc odświeżam temat.

Od ostatniego wpisu trochę czasu upłynęło, może ktoś kupował od nich szybę w ostatnim czasie,

może nawet i do Transalpa XL 650 V.

Interesuje mnie jakość tych szyb, czy spełniają swoją rolę, i czy nie ma kłopotu z tą firmą MGG.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłopotów z dostarczeniem szyby, czy kontaktem z nimi niema?

 

Pytam bo trafiłem w sieci na jakiś wpis, że jakiś koleś czekał prawie dwa miesiące na szybę od nich.

Dodatkowo znalazłem właśnie wpisy że otwory nie zawsze pasują,

nie ukrywam że wolałbym uniknąć takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety nie mają wysokiej szyby z deflektorem i trzeba rzeźbić. A deflektor to świetna sprawa :).

Z tego powodu ja zrezygnowałem z MGG na korzyść dedykowanej MRA VarioTouring, gdzie wszystko było gotowe choć niestety droższe :).

Edytowane przez MYCHA75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...