Skocz do zawartości

Pula , Chorwacja nocleg godny polecenia , szukam


Malykrata
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie , ruszam w sobotę , zawsze jeżdziłem na tz "wariata" , jednak nie byłem juz trzy lata , czy ktos był w tym roku i czy cos sie zmieniło

w Makarskiej mam super nocleg jakby ktoś potrzebował chetnie sie podzielę

 

 

a i jeszcze chce zahaczyć o Budapeszt , moze jakies tanie lokum na jedną noc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzę kolega też w tamte strony. właśnie wybieram się w sobotę z plecakiem przez słowację i węgry (tu nocując pewnie nad Balatonem) do Cro.

i.. jadę na ślepo, tzn. jakieś urządzenia obsługujące net (tablet, tel.) w plecak/kufer, i szukanie spania już na miejscach (również po drodze - Balaton etc.)

Budapeszt niekoniecznie, ale może miniemy się gdzieś w Cro, bo będę jechał od północy na dół do Dubrovnika, i z powrotem (co by jakoś na 13-14.08 być w Polszy).

 

namiary na Makarską tym samym chętnie przygarnę :bigrazz:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już machać na Cro jak się wypatrzymy (tudzież gdzieś po drodze), to się może jakiegoś piwka razem napijemy zimnego na miejscu ;)

ja wypadam z Łodzi 2.08 b.wcześnie rano, i czysto relaxacyjnie, spacerkiem na Balaton na nocleg, a w niedzielę z rana do Cro - Crikvenicy jako 1 pit stop (no i potem jak pisałem wyżej, po noclegu, czy 2, jechać na południe, po drodze jakiś nocleg, czy dwa (Zadar? Makarska?), i docelowo Dubrovnik, znów nocleg, czy dwa, i powrót na górę). W międzyczasie oczywiście relax, jakieś płytkie nury, plaża, piwko, może jakieś jeziorka plitvickie etc.

Edytowane przez jaquzie

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybki update prosto z makarskiej.

ceny nolegow 40ojro do znalezienia dla wytrwalych :)

po 50ojro mozna cos spokojnie wyhaczyc.

po 35ojro trzeba miec fart ;)

oczywiscie wszystko zalezy od miejsca docelowego, ale kurorty typu makarska, sa oblezone maxymalnie obecnie, wiec radze dzwonic i pytac i rezerwowac conajmniej kilka dni do przodu, bo moze sie skonczyc placeniem powyzej 50ojro.. albo noclegiem na plazy ;)

a jutro zobacze co slychac w dubrovniku..

Edytowane przez jaquzie

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie jeżdżę do Chorwacji,w Czarnogórze noclegi są średnio po 8-10 € od osoby.A w Albanii można znaleźć jeszcze taniej.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie jeżdżę do Chorwacji,w Czarnogórze noclegi są średnio po 8-10 € od osoby.A w Albanii można znaleźć jeszcze taniej.

 

A weź raz odżałuj te kilka euro i pojedź do Chorwacji, to też piękny kraj. Na pewno Ci się spodoba!!!!!!!!!

W krajach alpejskich to dopiero horror cenowy, kilka dni temu za łóżko w zwykłym gasthofie 30-35 eur.

Edytowane przez Stroman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie mam czego sobie odżałować,zanim poznałem Czarnogórę i Albanię to Chorwację zjeździłem kilka razy,kraj piękny ale niestety zapchany turystami,a ja tłoku nie lubię.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie , ruszam w sobotę , zawsze jeżdziłem na tz "wariata" , jednak nie byłem juz trzy lata , czy ktos był w tym roku i czy cos sie zmieniło

w Makarskiej mam super nocleg jakby ktoś potrzebował chetnie sie podzielę

 

 

a i jeszcze chce zahaczyć o Budapeszt , moze jakies tanie lokum na jedną noc :)

 

Proponuję Ci abyś zawitał do Rovnj kilka kilometrów na północ od Puli. Pula jest mocno przereklamowana choć ma kilka ciekawych zabytków, Natomiast Rovnj to mała Wenecja.

2008r- Chorwacja 3900km / 2011r- Bułgaria 4500km

2012r- Alpy i Wenecja 3200km / 2013r- Istria 2600km

2014r- Albania 5000km / 2015r- Montenegro 3500km

2016r- Rumunia 3000km

http://www.motoholik.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...