Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki maly problem ,przypuszczam ze jest to wina rozrusznika .Kawasaki en 500 ,po wygaszeniu silnika chcac go nastepnie zapalic nie moge, slychac tylko gluchy pyk,pyk .Musze wbic 1 bieg popchac go do przodu azeby przekrecil sie wal i wtenczas zapali .Dowiedzialem sie z forum ze to sa szczotki do wymiany lub trzeba przeczyscic rozrusznik.Wyjecie jest bez problemu ,a jak jest z zalozeniem -----czy jest tak samo bezproblemowo czy trzeba wiecej wlozyc w to pracy(z tym niema problemu )tylko niewiem jak sie do tego zabrac.Musze wam nadmienic ze ten motor mam dopiero od tego sezonu i jestem (cieszko sie przyznac ) nowicjusz na temat znajomosci motorow .Prosze o zrozumienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij od sprawdzenia stanu akumulatora, jeśli będzie bardzo słaby objaw będzie podobny. jeśli jest ok (pomiar miernikiem 12,4 - 12,8) przekaźnik możesz sprawdzić poprzez zwarcie go np kluczem 13, jeśli nadal nie kręci wyjmuj rozrusznik. pozdr

owca-czarna.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akumulator jest nowy,jak wbije 1 -szy bieg i pchne do przodu lub stukne w rozrusznik to zapali od razu ---- szczotki sie zawieszaja ,to juz wiem .Mam tylko dylemat czy po wyjeciu rozrusznika (bo wyciagniecie jego nie nastarcza problemu )tylko zlozenie z powrotem -czy jest tak samo czy trzeba odkrecac caly dekiel z lewej strony i czy trzeba spuszczac olej ,tu mam dylemat ----nigdy tego nie robilem Dlatego prosze o porade i z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na zdjęcie, jak wyjmiesz rozrusznik to zębatka łańcuszka spadnie na dół. Bez zdjęcia dekla tego nie widzę.

 

 

 

Dzieki ,jest przejzyscie- myslalem tylko ze tam jest olej i trzeba bedzie go spuszczac ,ale dekiel trzeba odkrecic---serdeczne dzieki za fotke .Czekam teraz na szczotki .Stany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może da się sam dekiel ze szczotkami z rozruchaja zdjąć .

A moto pochylic to oleum nie wyleci tylko syfu nie nawpuszczać.



http://www.partzilla.com/parts/search/Kawasaki/Motorcycle/1995/EN500-A6+Vulcan+500/STARTER+MOTOR/parts.html

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...