Skocz do zawartości

CBR600F1 PRZYCUMOWANA W MOIM GARAZU!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

No i nadszedl ten czas - honda cbr600f1 zrobiona na streeta, z zadupkiem r1 przycumowana w moim garazu, jak narazie to jezdzilem nia tylko jak sprawdzalem przy kupnie, wogole to koles sie zdziwil ze 15letni gowniarz bedzie jezdzil po starszym [bo najpierw starszy sie przejechal], ma wstawiona wieksza zembatke=wiekszy kop, mowie wam ciagnie ze az milo ;] niedlugo zapodam fotki bo sprzet jest naprawde super, tylko ze siostra aparat zabrala na wakacje ;) jutro z rana pierwsza dluzsza przejazdzka i napewno podziele sie z wami tymi pieknymi chwilami ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak jeżdze z kumplami to 3 na 8 ma prawko wiec niepytaj sie gdzie bo po niebie raczej jeździł niebedzie

 

W mordę dobre :mrgreen:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fota mojej cebry, masz wiecej? ;p

 

jezdze normalnie po miescie, a co do tego czy bys dal sie przejechac - dalbys jakbys zobaczyl ze przyjechal konkretny klient.....

 

miala byc popsuta pompa paliwowa, ale juz ja naprawilem [starszy elektryk cos tam pokkombinowal i zrobil] chce w niej zmienic lusterko i dorzucic drugie na jakies ladniejsze bo te takie chamskie z deka i zmienic zegary.

 

zreszta nie zamierzam sie teraz klucic z niektorymi forumowiczami, ktorzy zaczynaja gadke taka sama jak w temacie nie pamietam kogo juz o przesiadce ze skutera na srada 600, to ze ktos ma prawko nie znaczy ze umie jezdzic, po drugim dniu uzytkowania mojej cbr nie sprawia mi problemu jazda nia.

 

qler, ja nie mam prawka i moge powiedziec ze jezdze duzo i ze ujezdzalem juz kilka maszyn.... czasami nawet wychodzi tak ze zrobie za dzien powyzej 200km, a to dlatego ze jezdze ponad 40km w jedna strone do konia, bo niestety narazie az tyle od domu mojego stoi, ogolnie duzo spraw zalatwiam po miescie za starego, ale nie zamierzam dalej sie tlumaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...