Skocz do zawartości

Pierwszy motor do 125 dla wysokiego.


chwastek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy w dobrym miejscu jeśli nie to proszę o przeniesienie.

Pisałem na innym forum, ale niestety jest "martwe".

Tak więc do rzeczy:

Zmiana ustawy i amatory na motory ;)
Szukam jakiegoś sensownego motocykla, a może skutera.
Doświadczenie:Jakieś 15 lat temu z kolegami "remontowaliśmy" stare motory i jeździliśmy nimi - Jawa 350(TS), MZTki 250, Junak M10 itp. Jeździło się "po tajemnie" szosą lub polnymi.
Teraz wymiary: 196 cm waga ok 120kg, przeznaczenie miasto i ewentualne weekendowe wypady po za ok 150km w jedną stronę, Teren bardziej płaski.
Zastanawiałem sie nad Yamaha YBR 125 custom (jaka jest różnica między custom i bez custom) lub widziałem ciekawą Hondę Shadow 125. Może coś z turystycznych? Nie interesują mnie wyglądy zbliżone do typowych ścigaczy.

Kasa to zależy od sensownej propozycji. Motor z przeznaczeniem na sezon może dwa, jeśli będzie zacięcie to wtedy kat A i coś mocniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat, znając naszych nadgorliwych modów wg których forum powinno być martwe, pewnie poleci do kosza, ale może - varadero 125? Szczególnie, jak chcesz latać w trasy.

531979.png- dziennik kosztów na spritmonitor.de

Moja Honda CB250N na Autocentrum.pl - ZAPRASZAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat, znając naszych nadgorliwych modów wg których forum powinno być martwe, pewnie poleci do kosza, ale może - varadero 125? Szczególnie, jak chcesz latać w trasy.

Dzięki za typ.

Teraz dopytam o varadero 125. Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Do jakiego przebiegu można spokojnie brać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat, znając naszych nadgorliwych modów wg których forum powinno być martwe, pewnie poleci do kosza, ale może - varadero 125? Szczególnie, jak chcesz latać w trasy.

 

pesymistyczny pogląd, czyżbyś został upomniany za lenistwo w korzystaniu z wyszukiwarki?

 

 

ab ovo:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?app=core&module=search&do=search&andor_type=and&sid=a9c2f5f74bcb89efe304a18e49133e86&search_app_filters[forums][sortKey]=title&search_content=titles&search_app_filters[forums][sortKey]=title&search_app_filters[forums][noPreview]=1&search_app_filters[forums][pCount]=&search_app_filters[forums][pViews]=&search_app_filters[forums][sortDir]=0&search_app_filters[forums][searchInKey]=&search_term=pierwsz%2A+125%2A&search_app=forums&search_app_filters[forums][searchInKey]=&search_app_filters[forums][sortKey]=date&search_app_filters[forums][sortDir]=0

 

czyli wyniki z wyszukiwarki po wpisaniu "pierwsz* 125*" i ograniczeniu do tematów; na początek jest powiedzmy 5 tematów do przeczytania, z których autor pytania powinien wyłowić garść przydatnych porad. pytanie dodatkowe - czy pytanie w dziale choperów jest celowo, czy przypadkowo? ybr armaturką nie jest, varadero też nie

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...