Skocz do zawartości

Wyjazd lipiec 25 droga transfogarska 2014


semen68
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich którzy lubią dalekie przejażczki na dwóch kółkach ,szukam pewnego współtoważysza toważyszy na wyjazd do Rumuni na zakręty i podobno nie zapomniane widoki Drogi Transfogarskiej i transalpiny ,zwiedzanie po drodze zamków itp.termin wyjazdu 25.07.14mogę sie dostosowac mam trzy tygodnie urlopu licząc od 21.07.14.Liczę chociażnajednego pewniaka bo moi kolesie z Sieradza wymiękli i zostałem sam z pomysłem czy ktoś ma jaja żeby jechać.pytania tel 509237678,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

z całym szacunkiem ale z tonu wypowiedzi brzmi jakbyś dopiero zaczynał przygodę z moto...

na transfogarska i transalpine nie trzeba wcale miec jaj. Wystarcza chęci i tyle;) ani to jakoś mega daleko ani jakoś mega niebezpiecznie (no chyba że jakieś bezpańskie psy gdzieś we wiochach)

Napisz może coś szerzej. Jak to widzisz z noclegami czy namioty czy pensjonaty czy cuś. Jaka predkosc przelotowa i czy wyjazd po kosztach czy bez ograniczeń i zobaczysz jak wyjdzie...

Napisz może coś o sobie (bo w powitalni CIę chyba nie było a wypadałoby wpaść i od tego zacząć) na czym jedziesz itp..

Wówczas może jak coś więcej będzie wiadomo to może ktoś się chętniej przyłączy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

z całym szacunkiem ale z tonu wypowiedzi brzmi jakbyś dopiero zaczynał przygodę z moto...

na transfogarska i transalpine nie trzeba wcale miec jaj. Wystarcza chęci i tyle;) ani to jakoś mega daleko ani jakoś mega niebezpiecznie (no chyba że jakieś bezpańskie psy gdzieś we wiochach)

Napisz może coś szerzej. Jak to widzisz z noclegami czy namioty czy pensjonaty czy cuś. Jaka predkosc przelotowa i czy wyjazd po kosztach czy bez ograniczeń i zobaczysz jak wyjdzie...

Napisz może coś o sobie (bo w powitalni CIę chyba nie było a wypadałoby wpaść i od tego zacząć) na czym jedziesz itp..

Wówczas może jak coś więcej będzie wiadomo to może ktoś się chętniej przyłączy :)

 

Witam jeśli chodzi o mnie to już wiesz ile mam lat, jakim motocyklem jeżdzę obecnie, jesli chodzi o moją przygodę z motocyklami to zaczołem ją ponad 25lat temu nie wiem jaki ty masz staż,z jedną żeczą sie z tobą zgadzam to jest mój pierwszy wyjazd na dwóch kołach za granicę ,prędkość przelotowa będzie oscylować około 130kmh jak trzeba to da się więcej jeśli chodzi o spanie to biorę namiot nie wykluczne są pensjionaty nie robię rezerwacji zawsze coś się znajdzie jeśli chodzi o koszty nie mam ograniczonego budżetu, chęci sa ale jaja też sie przydadza jeśli chcesz sie przyłączyc to zadzwon pogadamy bo na razie jeden chetny już jest,na FM jestem świeżak więc wszelkie uwagi mile widziane .pozdrawiam

:biggrin:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Dla mnie jedynym możliwym terminem jest 21 .07 wyjazd, powrót natomiast 27.

Po prostu tyle mam wolnego. Nie jest to jeszcze nic pewnego , ale powiedzmy 80%

Jeżeli taką ewentualność bierzesz w ogóle pod uwagę to możemy dogadywać temat.

Pozdro Grzela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej niestety nie da rady bo ja urlop zaczynam 22 lipiec góra 23.07 jak kierownik mój nie będzie kaprysił także 24.07też mógłbym jechać ale chyba ciebie to nie użądza daj znac jaby coś się zmieniło lub zadzwoń pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hey brachu niestety ale transfogarska przekładam na przyszły rok z powodu tego zę nie miałem z kim jechać, uruchomiłem więc plan "B"zapakowałem swoją szanowną małżonkę i pojechaliśmy w ciemno do Czarnogóry tam też widoków nie brakowało no i serpentyn też, drogi mają całkiem przyzwoite ,trzeba jechać i zobaczyć polecam, tylko uważać na psiarnie w Serbji .W przyszłym roku planuje wyjazd do Moskwy w planach zwiedzanie muzeum broni pancernej w Kubince mauzoleum lenina ,plac czerwony ,muzeum areonautyki ,i jak da rade muzeum lotnictawa . Ciekawe czy moskwe dało by się zaliczyć w weekhend majowy co ty na to pozdrawiam

Edytowane przez semen68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey brachu niestety ale transfogarska przekładam na przyszły rok z powodu tego zę nie miałem z kim jechać, uruchomiłem więc plan "B"zapakowałem swoją szanowną małżonkę i pojechaliśmy w ciemno do Czarnogóry tam też widoków nie brakowało no i serpentyn też, drogi mają całkiem przyzwoite ,trzeba jechać i zobaczyć polecam, tylko uważać na psiarnie w Serbji .W przyszłym roku planuje wyjazd do Moskwy w planach zwiedzanie muzeum broni pancernej w Kubince mauzoleum lenina ,plac czerwony ,muzeum areonautyki ,i jak da rade muzeum lotnictawa . Ciekawe czy moskwe dało by się zaliczyć w weekhend majowy co ty na to pozdrawiam

Siema

To ok że udało Ci się gdzieś wyskoczyć, tym bardziej że jak piszesz było fajnie.. Ja byłem and Bałtykiem Pojechałem solo i umówmy się było tak sobie.. A co byś powiedział na wyjazd na zlot do Jiczyna.( Czechy,bo chyba coś poje... w pisowni)

Planowany wylot to 15.08 świt ,a powrót niedziela wieczór. Jest już nas kilku a co najciekawsze to główni Twoi ziomale. Zduńska i okolice.

Dzięki za mail i daj znać co myślisz o czeskim wypadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Lecimy na 99%. Jest nas czterech. Tak jak wspominałem wszyscy to Zduńska i okolice.

Jak na tą chwilę ma to wyglądać następująco. Ja z racji że mam najdalej jadę po południu w czwartek do kolegi ze zduńskiej.

W piątek start ok ósmej na Czechy. Jeżeli będziesz miał możliwość jazdy to pamiętaj o namiocie.

Najlepiej to zadzwoń 601978186. Pozdro Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było walić w ciemno...

Zawsze paru naszych byś tam spotkał i ewentualnie dołączył :).

 

Dokładnie! Ja byłem z kumplem w czerwcu i na Transfogarskiej pełno Polaków spotkaliśmy. Generalnie wycieczkę do Rumunii polecam, bo to piękny i jeszcze trochę dziki kraj. Z wyjątkiem paliwa które kosztuje ok 6 zł, reszta jest tania jak barszcz, ludzie bardzo przyjaźni. Tylko do tych bezpańskich psów i dziurawych dróg trzeba się przyzwyczaić. No i koniecznie pogodę musisz obcykać. My mieliśmy 7 dni deszczu, więc momentami było niebezpiecznie nawet..

Edytowane przez dziuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...