Skocz do zawartości

Rieju RS1 Evo cylinder 90cc nie jedzie.


Argosan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, ostatnio zakupiłem Rieju RS1 Evo z Silnikiem AM6 i wsadzonym zestawem 90cc, średnio jeszcze się w tym łapie wszystkiem ale poczytalem troche forum i coś tam wiem . przejrzałem go troche i wiem ze ma wsadzony gaźnik firmy Dellorto PHGB 21mm rozmiar dysz nieznany, filtr stożkowy, wydech bez dyfuzora jakiś, raczej nie seria, CDI Ducati. Pojawiło się pare problemów miedzy innymi pare wężyków wisi z gaźnika nie wiem gdzie powinny isc, jeden róciec jest niepodpięty taki skierowany w dół. koło linki gazu jest jakaś pusta dziura, wydaje mi sie ze tam powinno być ssanie...jeden węzyk z bloku z lewej storny niebieski przewód na fotce, jest nieszczelność na łączeniu cylindra z wydechem.. nie wiem co z tym zrobić ? on nie jest przykręcany do cylindra? :P (nie bijcie) motorek nie jedzie tj jakby jechał tylko do 5 tys ? i potem nic... modół ?

 

dodaje fotki.

 

 

 

0daf5cbd92d569cam.jpg

 

 

24b24751e8a387c5m.jpg

 

 

1fd8ad1d1275b12em.jpg

Edytowane przez Argosan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wydech bez dyfuzora, gaźnik juz troche rozkminiłem, dysza w srodku jest chyba 80 bo to jedyny napis jaki na niej jest .

 

Dalej, jak uszczelnić to połączenie wydechu z cylindrem ? gdzie dostane tą uszczelke/pierscien do tego bo na allegro nie ma i wogole w internecie nie moge znalesc pomoże Ktos ??? jakiś link albo co ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo paliwo w gaźniku się kończy - nie dolata tak jak trzeba.



Jesli masz typowe okrągłe wyjście to w kazdym sklepie z częsciami do samochodów powinienieś dostac miedziane uszczelki pod kolektor.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak jest cylek z gruchą nie zgrany to z poweru będzie szmalec . Już to na dwóch przypadkach przerabiałem i od tamtej pory omijam 2T :P

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ok to zaczynam się rozglądać za wydechem z dyfuzorem i sprawdze kranik, jaką średnice ma ten pierscień na wydech ? a no i czytalem ze do tego gaźnika dellorto nie ma ssania własnie, moze być tak ze cyrki sie dzieją bo ta dziura nie jest zaślepiona ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...